10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

Ziraat Bankası 10 bin TL kredi başvurusu, Vakıfbank 10 bin TL kredi başvurusu ve Halkbank 10 bin TL kredi başvurusu.. Son günlerde hükümetin düşük gelirli ailelere sunmuş olduğu düşük faizli kredi kullanma fırsatının detayları merak konusu.. 6 ay ödemesiz 10 bin TL kredi, şüphesiz zor durumda olan pek çok kişi için deyim yerinde ise ilaç gibi gelecek.. İşte 3 kamu bankası tarafından kullandırılan kredinin detayları…

10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

Tüm dünyanın mücadele ettiği ve ülkemizde de etkisini gösteren korona virüs salgını nedeni ile ekonomi de ciddi yaralar aldı. Salgın hastalık nedeni ile alınan önlemler, ticareti yavaşlattı, pek çok işyerinin kapanmasına neden oldu. Hal böyle olunca da özellikle küçük esnaf, gündelik çalışanlar ve işini kaybedenler zor duruma düştüler..

Ekonomik olarak zorluk yaşayan aileler için pek çok önlemin alındığı bu dönemde kamu bankaları da çok özel bir kredi kampanyası düzenleyerek alt gelir grubunda yer alan bireylere kredi desteği sağlayacağını duyurdu.

10 Bin TL Kredi Şartları

Kredi Garanti Fonu (KGF) destekli 6 ay ödemesiz 10 bin TL kredi kullanabilmek için ilk şart hane halkı gelirinin 5000 Lira ve altında olması.. Yani bir ailede tüm çalışanların maaşları toplamı 5000 TL ‘yi geçmiyorsa bu kredi için başvuru yapabiliyorlar. Bu konuda kaç kişinin çalıştığı önemli değil, gelir toplamına bakılıyor..

Kredi aylık yüzde 0,49 faiz oranı ile kullandırılıyor ve ilk 6 ay kredi ödemesi olmuyor. 6 ayın sonunda ise 30 eşit taksitle kredinin geri ödemesi yapılıyor.

10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

10 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Yukarıda belirttiğimiz şartlarda düşük faizli ve 6 ay ödemesiz 10 bin TL krediyi toplamda 3 kamu bankası veriyor. İşte o bankalar ve kredi kampanyaları;

  • Ziraat Bankası 10 bin TL Kredi Kampanyası
  • Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Kampanyası
  • Halkbank 6 Ay Ödemesiz 10 bin TL Kredi Kampanyası

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir