19 Yaşında Bu İşi Yaparak Zengin Oldu

19 Yaşında Bu İşi Yaparak Zengin Oldu

15 yaşındayken aklına gelen parlak fikirle; 19 yaşında bu işi yaparak zengin oldu. Annesinin kendisi için satın aldığı sınırlı sayıda üretilen özel ayakkabılardan esinlenen Benjamin Kickz, bu tarz sınırlı sayıda üretilen ayakkabıları toplayıp satmaya karar verdi. Dahi çocuk şimdi 19 yaşına girdi ve paraya para demiyor. Kickz ‘in kişisel serveti şimdiden 1 milyon doları geçti.

19 Yaşında Bu İşi Yaparak Zengin Oldu

15 yaşındayken annesinin kendisine aldığı sınırlı sayıda üretilen ayakkabılardan yola çıkıp, bu ayakkabıları piyasadan silip süpürüp satmaya karar veren Benjamin Kickz, şimdi dünyanın tanıdığı bir isim oldu. Kickz, özel ayakkabılar almaya başladı, babası onun ‘deli’ olduğunu düşündü. Ancak sonrasında elindekini 1000 dolara satınca şöhretin kapılarını aralamaya başladı. Kısa süre sonra ünlü şarkıcı DJ Khaled tarafından keşfetmesiyle beraber herkes tarafından tanınmaya başladı.

Benjamin Kickz Lüks Yaşamı ile Dikkat Çekiyor

Benjamin ile iş ortaklığı da kuran DJ Khaled, onu Drake, Travis Scott gibi ünlülerle tanıştırdı. Pek çok ünlü isim Benjamin’e ulaşarak sınırlı sayıda üretilen veya koleksiyon ürünü olan spor ayakkabılarından alabilmek için yüklü miktarda para vermeye başladı.

Kickz, kendisine ait internet sitesi ile 1 milyon dolardan fazla para kazandı. Boomin’ sloganı ile büyük ses getiren  Benjamin, özel tişört ve sweatshirtler hazırlayarak kazancını büyüttü. Benjamin ‘in şimdilerde 780.000 takipçisi var.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir