3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Bugünkü özel haberimizde siz değerli ziyaretçilerimizi 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar konusunda bilgilendirmeye çalışacağız. Finans gündemini yakından takip edenlerin bildiği gibi son dönemde bankaların kredi faiz oranları yükselişe geçti. Yükselişe geçen kredi faiz oranları ile kredi taleplerinde bir miktar azalma yaşansa da kredi ihtiyacı olan tüketiciler en fazla kredi erteleme seçeneklerini araştırmaya başladılar. Biz de sizler için kredi taksitlerini erteleyen bankaları araştırdık bu haberimizde.. İşte detaylar..

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Son dönemde kullanılacak kredilerde en fazla aranan kriterlerden biri de taksiti erteleme olanağı.. Bazı bankalar kredi kullanmak isteyen müşterilere 3 ay kredi taksiti erteleme olanağı sağlayarak bu konuda bir adım öne geçiyor. Gelin şimdi birlikte bu koşulları sağlayan bankaları ve kredi kampanyalarını hep birlikte inceleyelim.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Güncel kredi kampanyaları arasında en uygun faiz oranını sunan bankalardan biri QNB Finansbank. İhtiyaç kredisi kullanacak müşterilerine 3 aya kadar kredi taksiti erteleme imkanı da sağlayan QNB Finansbank, 10 bin Lira’lık ihtiyaç kredisi için aylık % 1,14 faiz oranını uyguluyor. Tabiki bu faiz oranı sizin kredi notunuza göre değişiklik gösterebiliyor. Bankadan kullanılacak 10.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık 491,62 TL ödeme yapıyorsunuz ve kredinin toplam maliyeti 11.848,88 TL oluyor.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

3 ay kredi taksiti erteleme olanağı sağlayan bankalardan biri de Garanti Bankası.. Garanti BBVA ile ihtiyaç kredisi kullanacaklar isteklerine göre ilk 3 ay kredi taksiti ödememeyi tercih edebiliyorlar. Banka kredilerde % 1,75 faiz oranını uyguluyor. (Kredi faiz oranı kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişiklik gösterebiliyor.) Garanti Bankası’ndan kampanya kapsamında 60 ay vadeli 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullandığınızda toplamda 44.328,20 TL geri ödeme yapıyorsunuz. Kredinizin aylık taksitleri ise 736,72 TL oluyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredilerinde 3 ay erteleme seçeneği sunan bankalardan biri de ING Bank.. ING Bank kredi faizleri kredi notunuza göre değişiklik gösterebiliyor. Aylık % 1,14 olarak açıklanan faiz oranı ile 60 ay vadeli 20.000 TL kredi kullandığınıza aylık taksit ödemeleriniz 490,79 TL oluyor. Kredinin toplam geri ödemesi ise 29.547,40 TL oluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir