3 Dakikada Kredi Başvuru Sonucunuzu Öğrenin

3 Dakikada Kredi Başvuru Sonucunuzu Öğrenin

TEB bankasının sunduğu yenilikçi hizmeti CEBTETEB ile ihtiyacınız olduğu anda, ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Krediye başvurmak için yerinizden kalkmanıza gerek olmadığı gibi kredi başvuru sonucunuzu da oturduğunuz yerden en geç 3 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.
CEBTETEB ihtiyaç kredisi 1.000 ile 30.000 TL arasında değişen tutarlar ve 48 aya kadar vade imkanının yanında %1,49 uygun faiz oranlarından başlıyor.
CEBTETEB İhtiyaç Kredisi Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?
Fiziki şubesi olmadığı için şube masrafları yok. TEB bankası bu avantajı size çok daha düşük faizli kredi sunarak değerlendiriyor. Krediye başvurmak çok kolay. Eğer CEPTETEB’li ya da TEB bankası müşterisiyseniz bankaya gitmenize gerek kalmadan TEB internet şubesi ya da mobil şubeden CEBTETEB ihtiyaç kredisine oturduğunuz yerden başvurup ödeme planı oluşturabilirsiniz. CEPTETEB’li ya da TEB bankası müşterisi değilseniz de yerinizden kalkmanıza veya şubeye gitmenize gerek yok. Önce, Cebteteb.com.tr adresinden CEBTETEB ihtiyaç kredisi formunu doldurun sonra başvurunuz onaylandığı zaman banka sizi arayıp ziyaret için randevu alıyor, ne zaman nereye isterseniz yanınıza geliyor ve CEPTETEB’li olmanızı sağlayacak imzanız alınıyor. CEBTETEB ihtiyaç krediniz onaylandığı anda yine bankaya gitmeye gerek kalmadan internet şubesi veya mobil şubeden kredinizi anında kullanabilirsiniz. CEBTETEB’den ihtiyaç kredisi almak işte bu kadar basit! Sizde hemen başvuru yapın, krediniz ayağınıza gelsin.

CEBTETEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Sonucu Öğrenme
İhtiyaç kredisine başvuru yaptığınızda aslında yapmanız gereken herhangi bir şey kalmıyor. Çünkü başvuru yaparken doldurduğunuz formda telefon numaranızı girdiğiniz için, banka size kredi başvuru sonucunuzu SMS ile gönderiyor. Siz yine de anında kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak 3 dakika içerisinde kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.
https://www.cepteteb.com.tr/basvurum-nerede
Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda bankanın resmi kredi başvuru sonucu ekranı açılacaktır. Açılan ekranda, T.C. Kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve resim şeklinde gösterilen doğrulama kodunu gerekli kısımlara girin ve devam butonuna tıklayın. İkinci kısımda ürünler bölümü açılacaktır. Burada başvuru yaptığınız kredi türünü seçin ve devam butonuna tıklayın. Bu işlemi de yaptıktan sonra karşınıza kredi başvuru durumunuz ekrana yansıyacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir