30.000 TL Kredi Akbank'ta 48 Ay Vade ile

30.000 TL Kredi Akbank'ta 48 Ay Vade ile

Akbank müşterisi olmasanız bile anında 30.000 TL kredi kullanma fırsatı! Türkiye’nin önde gelen ve en çok müşterisi olan bankaların başında gelen Akbank, her vatandaşın nakit ihtiyaçlarını gidermesi, borçlarını kapatması için cazip kredi kampanyaları sunmaya devam ediyor.
Akbank internet bankacılığı sayesinde şubeye gitmeden, oturduğunuz yerden 5 dakika içerisinde ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notunuz ve siciliniz bozuk değilse, Akbank’tan 30.000 TL’ye kadar kredi tutarını 48 aya kadar vadelerle alabilirsiniz.
Akbank Kredi Detayları ve Şartları
Akbank Direkt’te maksimum 30.000 TL ve 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank Şubelerine gidilmeden yapılabilir. 30.000 TL üzeri kredi başvuruları için Akbank Şubelerine gidilmesi gerekmektedir.
Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, imzasız, Şubeye gitmeden kredi kullandırımı T.C. vatandaşı ve Akbank Direkt Şifresi sahibi mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.
Henüz Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanabilmek için T.C. vatandaşlık numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgeleri ile birlikte Akbank Şubelerine gitmeleri gerekmektedir.
Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Banka’ya aittir.

Kredi başvurusu için kefil koşulu aranmamakla beraber gerekli görüldüğü durumda kefil talep edilebilir.
Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Belirtilen faiz oranları kredi hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerlidir. Kredi hayat sigortası yıllık primi, kredi tutarının yaklaşık binde 13’ü kadardır.
Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5,25’i olup, BSMV dahildir.
Efektif Yıllık Faiz oranı hesaplamasına, kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.
Kredi faizi; Akbank şubeleri, Akbank Direkt ve 444 25 25’te farklılık gösterebilir.
Akbank 48 Ay Vadeli 30.000 TL Kredi Hesaplama
Uygulanan faiz oranı %1,75’tir. Bankaya ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 998 TL olacaktır. 48 ay sonunda aylık taksitler hesaplandığında bankaya toplam 47.904 TL ödemeniz gerekir. Bu hesaplamada dosya masrafı, kredi tahsis ücreti ve vergi ücretleri dahil edilmemiştir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir