36 Ay Vade, İlk 12 Ay Ödemesiz 50.000 TL Kredi

36 Ay Vade, İlk 12 Ay Ödemesiz 50.000 TL Kredi

2017 yılı KOBİ‘ler için yeniden yükseliş, yeniden büyüme ve ödeme dengelerini sağlama yılı olacak.. 2017 yılında KOBİ‘lere pek çok destek haberini sizlerle paylaştık… Bu güzel haberlerden en dikkat çekici olan şüphesiz KOBİ’lere KOSGEB tarafından sağlanan faizsiz ve ilk yıl ödemesiz kredi desteğiKOBİ’lere 50 bin TL’ye kadar kredi kullandırılacak bu kredi fırsatı ile hiçbir faiz ödemeden ve ek bir maliyet karşılamak zorunda kalmadan nakit desteği alacaklar…
.
Hükümetin KOBİ‘lerin rekabet güçlerini artırarak  ekonomik büyümeye katkı sağlamak hedefi ile hayata geçirdiği Faizsiz Kredi Kampanyası ile işletmeler ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabiliyorlar. Böylece bütçelerini rahatlatan Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler, hem ülkemiz içerisindeki ticari faaliyetlerini daha zahmetsiz gerçekleştirecek hem de ihracat yaparken dünya genelindeki rakiplerine karşı büyük bir avantaj elde edecekler..
.
Kampanyada KOBi‘lere KOSGEB Desteği ile kullandırılacak kredi Vakıfbank ile yapılan işbirliği sayesinde Vakıfbank şubeleri üzerinden de kullanılabilecek. Kullanılacak maksimum elli bin TL’lik kredinin tüm faiz yükü KOSGEB tarafından karşılanıyor. Kredi kullanıldıktan sonra ilk 12 ay hiç kredi ödemesi yapılmıyor. 1 yıllık ödemesiz dönemin ardından 36 eşit taksitle kredisini geri ödeyecek olan KOBİ‘ler bu kredi için hiçbir faiz de ödemeyecekler. Kredi için ayrıca kredi tahsis ücreti de alınmadığından toplam geri ödenecek tutar yine 50000 Lira oluyor.
.
KOSGEB ile Vakıfbank arasında yapılan işbirliği sayesinde hızla değerlendirilen kredi başvuruları onay alması halinde, yine hızla kredi kullanılabiliyor. KOSGEB Destekli KOBİ Kredileri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Faizsiz Kredi Kampanyaları hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir