37 YTL Taksitle Ihtiyac Kredisi

37 YTL Taksitle Ihtiyac Kredisi

Finansbank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine, evlilik masraflarından kredi kartı borçlarına, eğitim masraflarından bayram harcamalarına kadar tüm ihtiyaçları için özel kredi seçenekleri sunuyor. Finansbank, 37 YTL’den başlayan taksitlerle müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor.

Finansbank, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmesi amacı ile yepyeni bir kampanyaya başlıyor. Kampanya kapsamında tüketicilere, evlilik masraflarından kredi kartı borçlarına, eğitim masraflarından tatil harcamalarına kadar tüm ihtiyaçları için özel krediler sunuluyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman en yüksek seviyede tutmayı amaçlayan Finansbank, ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun taksit imkanları ile müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor.

Yeni kampanya kapsamında her ihtiyaca yönelik kredi seçeneklerinin bulunduğunu belirten Finansbank Bireysel Pazarlama Grup Yöneticisi Erkin Aydın, 37 YTL’den başlayan taksitlerle tüketicilere ödeme kolaylığı sunduklarını söyledi. Aydın, şöyle dedi:

“Evlenmek, tatile çıkmak, evine yeni eşya almak isteyen tüketicilerin planlarını ertelememeleri, çocuk sahibi olacakların masrafları düşünmemeleri, gençlerin eğitimlerini tamamlayabilmeleri, ödeme güçlüğü çekenlerin kredi kartı ve diğer tüm borçlarını kapatabilmeleri için uygun seçenekler üzerinde çalıştık.

Örneğin çocuğunun eğitim masrafları için 2,000 YTL’lik bir kredi kullanan müşterimizin aylık ödemesi gereken tutar yalnızca 61 YTL olacak. Ev eşyalarını yenilemek isteyen bir müşterimiz ise 3,000 YTL’lik bir krediyi 92 YTL taksitlerle ödeyebilecek.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir