3D Security Tanımlamasını Nasıl Yaptırabilirim, Ne Zaman Aktif Olur?

3D Security Tanımlamasını Nasıl Yaptırabilirim, Ne Zaman Aktif Olur?

Türkiye Finans inanılmaz kampanya ve sunduğu fırsatlarla sizleri şaşırtmaya devam ediyor. Sunduğu kampanyaların yanında güvenliğiniz de düşünen Türkiye Finans 3D Security Uygulaması ile siz değerli müşterilerine sınırsız hizmet sunmaya devam ediyor. Nedir bu 3D Security?
.
Kredi kartı numaranızı kullanarak internetten alışveriş yapıyorsanız aslında bu uygulama tam sizlik. İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlere yönelik olan bu uygulama ile kredi kartınız ile sizden habersiz hiçbir alışveriş yapılması söz konusu dahi değil. Kredi kartı ile işlem gerçekleştirilirken onay aşamasında bankamıza tanımladığınız cep telefon numaranıza bir şifre gönderilerek sitede istenilen alana yazmanız isteniyor. Bu sayede kredi kartı ile internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde güvenliğiniz de sağlanmış oluyor.
.
Peki, 3D Security Tanımlamasını Nasıl Yaptırabilirim, ne zaman aktif olur? diyorsanız başvurunuzdan bir iş günü sonra uygulamanız aktif hale getiriliyor.
.
Banka sistemimize kayıtlı cep telefon numaranızı, 0850 222 22 44 numaralı müşteri iletişim merkezini arayarak tanımlı hale getirin ve 3D Security Uygulaması ile siz de tanışmış olun. İşte bu kadar kolay… Hemen numaranızı tanımlayın ve güvenli alışverişin keyfine varın. Böylelikle internetten alışveriş yaparken herhangi bir kuşkunuz olmasın. Türkiye Finans sizleri her alanda düşünmekle kalmıyor aynı zamanda kampanya ve uygulamaları ile şaşırtıyor. Türkiye Finans’ı tercih edin ve sizleri düşünen bir bankayla çalışmanın ayrıcalığını hissedin. Türkiye Finans’ı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Sadece 2 dakika sürecek bir işlem ile online alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlayarak internet dolandırıcılığının da önüne geçmiş olacaksınız. Sizler bu kadar düşünen Türkiye Finans ile çalışmak bir ayrıcalıktır. İnternet şubemizi ziyaret ederek kampanya ve uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir