48 Ay Taksitle İhtiyaç Kredisi Garanti Bankası'nda

48 Ay Taksitle İhtiyaç Kredisi Garanti Bankası'nda

Garanti Bankası 48 ay vadeli ve aylık % 1,19 ‘dan başlayan faizli İhtiyaç Kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.. Garanti Bankası‘nın Sadece Nüfus Cüzdanı ile Kredi kullandıracağı yeni 48 Ay Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası‘nda maksimum 100.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün…
.
Garanti Bankası kampanya ile 50.000 TL üzerinde kredi kullanmak isteyen ve bu kredisi için 48 ay vadeyi tercih edenler için aylık % 1,19 faiz oranı ile kredi kullanma olanağı sağlıyor. Kampanyada kullanılacak kredi tutarı ve tercih edilen vadeye göre kredi faiz oranları değişiklik gösterirken tüm kredi tutarları için 48 aylık ödeme seçeneği tercih edilebiliyor. Kampanyada 1446,27 TL aylık taksit ödeyerek 50.000 Lira ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz..
.
Garanti Bankası müşterisi olup kredi kullanmak isteyenler onaylanan kredilerini 25.000 TL’ye kadar internet ve cep şubelerinden anında çekebiliyorlar. Bankaya gitmeye gerek kalmadan, hiçbir belge ve evrakla uğraşmadan, imzasız olarak anında kredilerilerini kullanabilen Garanti müşterileri sadece dakikalar içerisinde kredi tutarlarının hesaplarına yattığını görecekler. Ayrıca maaş ödemelerini Garanti Bankası‘ndan alan maaş müşterileri ise bu tutarın üzerindeki kredilerini de kolayca internet ya da cep şubesi üzerinden kullanabiliyorlar.
.
Garanti Bankası müşterisi olmayanlar ise kredi başvurularını internet ya da cep telefonlarından gerçekleştirip kendilerine gönderilecek kredi onay mesajının ardından sadece nüfus cüzdanları ile banka şubelerine gitmeliler.. Yine çok hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullanmanın rahatlığını hissedecek olan müşteriler sadece çaylarını içene kadar kredilerinin hesaplarına yattığını görecekler. Garanti Bankası normal şartlarda kimlik belgesi haricinde hiçbir evrak da talep etmiyor…
.
Garanti Bankası’nın 48 Ay Taksitli, % 1,19 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Garanti Bankası Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

2 Comments

    1. Merhaba Metin Bey;
      Kullanmak istediğiniz kredi tutarı, kredi kullanmak istediğiniz vadesi, kredi türü, aylık gelir durumunuz ve kredi notunuz gibi kişisel bilgilerinizi bize yazabilirseniz durumunuz hakkında değerlendirme yapıp size yardımcı olacak önerilerde bulunabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir