5 Dakikada Kredin Cebinde, Kredi Notunu Dert Etme

5 Dakikada Kredin Cebinde, Kredi Notunu Dert Etme

Paraya ihtiyacınız var ama kredi notunuz düşük olduğu için kredi kullanamıyor musunuz? Peki sadece 5 dakika içerisinde kredi notu sorununuzla uğraşmadan kolayca kredi kullanmak istemez misiniz? N Kolay Kredi, “Kredinin Kolay Hali” sloganı ile yola çıktığı bankacılık sektöründe kredi notu düşük olduğu için kredi kullanamayanların yüzünü güldürüyor.. Üstelik kredi kullanmak için bankaya gitmenize, evrak ya da belge hazırlamanıza da gerek yok.
N Kolay Kredi Aktifbank tarafından hayata geçirilmiş bir dijital bankacılık platformu. Yasalar nezdinde ve güvenilirlik açısından ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan bir farkı yok.. Yani gönül rahatlığı ile kredinizi kullanabilir ve kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Banka, kredi notu düşük kişilere de kredi kullandırmasından dolayı faiz oranını biraz yüksek tutuyor.. Ancak diğer bankalardan kredi kullanamayacağınız kredi notları ile N Kolay Kredi sayesinde kolayca kredi kullanabiliyorsunuz.
N Kolay Kredi ile Aktifbank  farklı kredi seçeneği sunuyor.. Bu seçeneklerden biri Tanışma Kredisi adı altında ilk kez N Kolay Kredi’den kredi almak isteyenlere özel bir kredi kampanyası… Tanışma Kredisi ile adından da anlaşılacağı gibi N Kolay Kredi’nin sizi tanıyabilmesi için ilk seferlik 3000 TL’lik bir kredi kullanılabiliyor. Eğer bu krediyi kullanıp ödemelerinizi düzenli yaparsanız banka bu kez size 30.000 Lira’ya kadar kredi kullanma imkanı sunuyor.

Kredi kullanırken hiçbir belge ve evrakla uğraşmadan, banka şubesine gidip saatlerde sıra beklemek zorunda kalmadan kolayca kredi kullanabileceğiniz N Kolay Kredi internet üzerinden hizmet veriyor. Yani kredi başvurunuzu internet erişimi olan tabletlerinizden, cep telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızdan kolayca yapabiliyorsunuz. Üstelik oturduğunuz yerden kalkmadan, gece ya da gündüz, hafta içi ya da hafta sonu farketmeden.
N Kolay Kredi’de maksimum kredi limiti 30.000 TL ve maksimum vade de 48 ay olarak belirlenmiş.. Kredi için bir örnek ödeme tablosu oluşturup maliyetlerini incelersek;

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000 TL 12 Ay %2,29 989,57 TL 50 TL %39,8017
10.000 TL 24 Ay %2,29 574,56 TL 50 TL %39,1914
10.000 TL 36 Ay %2,29 440,98 TL 50 TL %38,9807
10.000 TL 48 Ay %2,29 377,57 TL 50 TL %38,8753

Aktifbank N Kolay Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Aktifbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize N Kolay Kredi ile alakalı tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

5 Comments

    1. Özel sektörde çalışıyorum ve daha önce kredi kartı dahi kullanmadım maaşımı bile halen elden alıyorum buna bağlı olarak kredi notum düşük evlenecek olmam nedeniyle kredi kullanmak istiyorum bankanızın kredi imkanlarından yararlanabilirmiyim

  1. Bir kaç banka da kredi borcum var birleştirip tek kredi yapma imkanım var mı acaba

  2. Vallahii milleti kandirmaya devam yazik 20 gun once destek kredisi bSvurusu yaptim olumlu yada olumsuz cvp gelmedii işinize gelenemi veriyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir