50000 TL Krediyi Hemen Al, 48 Ay Taksitle Öde

50000 TL Krediyi Hemen Al, 48 Ay Taksitle Öde

Ziraat Bankası da artık İhtiyaç ve Tüketici Kredileri‘ni 48 aya varan vadelerle kullandırmaya başladı. Ziraat Bankası‘nın her ihtiyacınız için kredi kullanabileceğiniz yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası‘nda ayda 308 TL ödeyerek 10.000 Lira, ayda 770 TL ödeyerek 25.000 Lira ya da ayda 1541 TL ödeyerek 50.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz…
.
Ziraat Bankası sizin durumunuza bağlı olarak kampanya kapsamında 150.000 Lira’ya kadar kredi kullanma imkanı sağlarken tüm vade ve tutarlarda aylık % 1,44 faiz oranı uyguluyor. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 3 aydan 48 aya kadar taksit seçeneğini tercih edebiliyor, kendi gelirinize göre kredinizin geri ödemelerini zorlanmadan ve daha düşük taksitlerle gerçekleştirebiliyorsunuz.
.
İhtiyacınız ister yapacağınız ev tadilatı olsun, ister çocuğunuzun okul masrafları olsun isterseniz de daha önceden birikmiş borçlarınızı ödemek olsun.. Ne için nakite ihtiyaç duyduğunuzun bir önemi olmadan anında kredi kullanabileceğiniz Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası için başvurularınızı internet üzerinden de yapabiliyorsunuz.
.
Ziraat Bankası‘nın 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Ziraat Bankası Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

20 Comments

 1. Daha önceden kredim var ama tekrar kredi almak istiyorum mümkünmü emekliyim ve Ziraat bankasından Maaş almaktayım başka banka ile sorunum var onun için kredi kullanmak istiyorum

 2. Ziraat bankası kadar hantal banka yok Böyle bankalarla bu devlet çöker ornek Kartal geçit şubesi

 3. Baska bankalara kredim bar tek bankafa birlestirmek istiykorum.ekliyim ve calisiyorum

 4. bütün borçlarımı 1 bankada toplamak istiyuorum ziraat bankasından kıredi alıp kapatmak istiyorum 60 ay uygun olursa maaşımıda o bankaya taşımak istiyorum beni 45.000 tl kurtarıyo

  1. Merhaba Mehmet Yüksel;
   Bize aylık gelirinizi ve güncel kredi notunuzu yazabilir misiniz?

  1. Merhaba Hacı Çelik;
   İş makinası alımı için iş yeriniz adına mı kredi kullanmak istiyorsunuz yoksa kendi adınıza ihtiyaç kredisi mi kullanmak istiyorsunuz?

 5. Ziraat bankasından iki maaş alıyorum yorum yetmiş bin borcum var tekrar kredi alabilir miyim cevabınızı bekliyorum

  1. Merhaba Muharrem;
   Size yardımcı olacak bir öneride bulunabilmemiz için bize aylık gelirinizi ve kredi notunuzu yazabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir