6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

2020 yılının yıpratıcı gündeminden uzaklaşıp tatil yapmak isteyenler için kamu bankaları 6 ay ödemesiz 10 bin TL Tatil Destek Kredisi kullandırıyor. Bu yıl gerek yaşanan depremler, gerek seller, gerek doğal felaketler, gerek dünyayı etkisi altına altına alan pandemi süreci, pandemiye bağlı olarak yaşanan ekonomik sıkıntılar tüm insanlığı bunalttı. Yaşanan bu yoğun gündemler ve psikolojik yorgunluktan kurtulmak isteyenler için Tatil Kredisi kamu bankalarından.. Üstelik 6 ay ödemesiz..

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tatil yapmak isteyenler için çok özel kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında 10.000 Lira ‘ya kadar kredi 6 ay ödemesiz olarak kullanılabiliyor. Üstelik aylık % 0,67 faiz oranı ile..

Tatil yapmak isteyen ve Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışanlar tatil destek kredisi kullanabilecekler. Ayrıca bu bankaların BES müşterileri de tatil ve seyahat giderlerinin finansmanını Tatil Destek Kredisi ile karşılayabilecekler.

İlgili kamu bankaları ile anlaşma yapan seyahat acenteleri olan ETS TUR, TATİLBUDUR, JOLLY TUR ve SETUR üzerinden tatil paketi satın alanlar bu acenteler üzerinden anında kredi başvurusunda bulunabilecekler.

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

Uygun Ödeme Koşulları, Ödeme Destekleri

Kampanya kapsamında tatil paketi satın almak için başvuranlara konaklama bedeli olarak azami 8 bin TL, kalan % 20 ’lik kısmı ise tatil harcamalarında kullanılmak üzere toplamda azami 10 bin Lira’ya kadar Tatil Destek Kredisi kullanabilecekler. Kredi 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda müşterilerin hesabına aktarılıyor.

Tatil Destek Kredisinin 1. taksiti ilgili acente ve 2. taksiti banka tarafından ödenecek; kredi kullananların kredi taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık yüzde 0,67 oranına denk gelmektedir. Bu da aylık taksit ödemelerinin 421,58 TL olması anlamına geliyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir