8 Gün İzin Al 41 Gün Tatil Yap

8 Gün İzin Al 41 Gün Tatil Yap

8 gün izin al 41 gün tatil yap.. 2019 yılı bol bol tatil yapmak isteyenler için çok önemli fırsatları barındırıyor. Kullanacağınız izinleri bilinçli ve doğru zamanda kullanırsanız sadece 8 günlük izin kullanarak 41 gün izin yapmanız ve bol bol dinlenmeniz mümkün.. 2019 yılında çalışanları bol tatilli bir sene bekliyor. Resmi tatillerin bir çoğunun hafta içine denk geldiği 2019 yılında, doğru zamanda izin alabilenler uzun süreli tatile çıkabilecekler.

8 Gün İzin Al 41 Gün Tatil Yap

2019’da 8 gün izin alan çalışanlar 41 güne varan uzun bir izin yapabilecekler. Yeni yıla Salı gününe denk gelen yılbaşı tatiliyle başlıyoruz. Yılbaşında 1 gün izin kullanarak hafta sonuyla birleştirip 4 gün tatil yapabilme imkanına sahipsiniz. Yılbaşı tatilinin ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Salı gününe, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü de Çarşamba gününe denk geliyor. Bu tatilleri bir ya da 2 günlük izinler alıp hafta sonu izinleriyle birleştirip uzun bir tatil yapabilirsiniz.

Her İki Bayramda da 9 Gün Tatil Yapabilirsiniz

2019 yılında her iki dini bayramda da 9 günlük uzun bir tatil yapmanız mümkün. Ramazan Bayramı tatili için 1,5 gün, Kurban Bayramı tatili için de 2 gün izin kullanarak her iki bayramda da 9 günlük tatil yapmanız mümkün. Tüm bu dönemlerde kullanacakları izinleri erkenden ayarlayarak tatil yapacakları dönemler için erken rezervasyon yapanlar çok önemli avantajlar elde edecekler. Her kesimin tatil yapabileceği bu dönemlerde hem uçak biletleri, hem otel rezervasyon ücretleri daha yüksek olacaktır. Bu nedenle de tatillerinizi önceden planlayarak erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir