A Milli Takım’ın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

A Milli Takım’ın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

A Milli Takım’da bugün beklenen oldu ve Türkiye Futbol Federasyonu, Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile yollarını ayırdığını duyurdu. Gelişmeler bu kadarla da sınırlı değil.. A Milli Takım’ın yeni Teknik Direktörü belli oldu. Bugün Rumen hocanın sözleşmesini feshetmesi beklenen Futbol Federasyonu, iddialara göre yeni hocayı da buldu.

A Milli Takım’ın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile anlaşma sağladığı iddiaları gündemde yer alıyor. Bu gelişme sonrası Lucescu ‘nun sözleşmesinin bugün feshedileceği tahmin ediliyor.

Lucescu’ya Tazminat Ödenmeyecek

Edinilen bilgilere göre Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), mevcut teknik direktör Mircea Lucescu ‘nun sözleşmesini feshetmek için herhangi bir tazminat ödemeyecek. Mircea Lucescu, sadece Mayıs ayında sözleşmesi bitecek olan ve 2,5 milyon Euro olan yıllık gelirinden kalan haklarını alacak.

Yeni Teknik Direktör Şenol Güneş Olacak

Lucescu ile yolların ayrılmasının ardından bazı spor yazarları da bu konuda önemli iddialar ortaya attılar. Bazı spor yazarları Şenol Güneş ‘in yarın kendi arzusu ile Beşiktaş ile yollarını ayırarak Milli Takım ‘ın başına geçeceğini dile getirdi. Konu hakkında gelişmeler merakla takip ediliyor..

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir