A101 Müşterilerine Denizbank’tan Faizsiz Kredi Fırsatı

A101 Müşterilerine Denizbank’tan Faizsiz Kredi Fırsatı

A101 müşterilerine Denizbank’tan faizsiz kredi fırsatı.. Evet yanlış duymadınız.. Tüm A101 müşterileri artık Denizbank’tan 0 Faizli kredi kullanabilecekler. Kredi için hiçbir faiz ve masraf talep etmeyen Denizbank, 6 ay geri ödemeli kredi için tek şartı A101 ‘den 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak olarak belirlemiş.. İşte kampanyanın tüm detayları..

A101 Müşterilerine Denizbank’tan Faizsiz Kredi Fırsatı

Denizbank faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler acele etmeliler.. Kampanya bu ayın sonu itibari ile sona erecek.. Kampanyadan yararlanmak için Denizbank müşterisi olmanıza da gerek yok.. Denizbank müşterisi olun ya da olmayın faizsiz kredi fırsatından siz de yararlanabilirsiniz.

İşte Denizbank Faizsiz Kredi Kullanmak İçin Gerekenler;

Hemen cep telefonunuzu çıkarıp Denizbank’ın Fast Pay uygulamasını telefonunuza indirin.. Sonra bir A101 şubesine giderek 100 TL ve üzerinde alışveriş yapın.. Bu alışverişinizi dilerseniz hediye çeki olarak da yapabilirsiniz. Böylece ister siz ya da istediğiniz başka bir kişi daha sonra istediği zamanda 100 Lira’lık alışveriş yapabiliyorlar.

A101 şubelerinden yapacağınız bu alışverişin ödemesini Fast Pay ile yapacağınızı belirtin ve ödemenizi Fast Pay ile ödemenizi gerçekleştirin. Ödemeniz sonrasında ise hemen bir Denizbank şubesine gidin ve 6 ay vadeli 2000 TL faizsiz kredinizi hemen kullanın..

01 – Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile maksimum 2000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi için belirlenen maksimum vade ise 6 ay..

Denizbank faizsiz Kredi için SMS ile başvuru şansınız da bulunuyor. SMS ile başvuruyu kendinize ait cep telefonu üzerinden T.C. kimlik numaranız ile yapmalısınız.. Başvuru için A101K boşluk TC yazılarak 3280’e mesaj gönderebilirsiniz. SMS Örneği: A101K 12345678910

SMS başvurusu onaylanan müşteriler tüm DenizBank şubelerinden A101 alışverişlerine ve Fast Pay ödemelerine ilişkin fiş ya da faturalarını ibraz ederek kredilerini anında kullanabilecekler.

A101 Müşterilerine Denizbank'tan Faizsiz Kredi Fırsatı

Denizbank Faizsiz Kredi Detayları;

Denizbank’ın A101 müşterilerine özel olarak kullandıracağı bu kredide tahsis ücreti bulunmamakta olup, kredi hayat sigortası yapılmaktadır. Hayat sigortası primi 2.000 TL için; 6 ay vadede 16,38 TL ‘dir. Müşteri yaş ve cinsiyetine göre bu tutar değişebilmektedir.

Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Detaylı bilgiye A101 mağazalarından ve 0850 222 0 800’den ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir