Acil Durumda İmdadınıza Yetişen Hazır Kredi QNB Finansbank'ta!

Acil Durumda İmdadınıza Yetişen Hazır Kredi QNB Finansbank'ta!

Gündelik hayatın koşuşturması içerisinde acil ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışırken birtakım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Yaşamın olağan akışında bu gayet doğal. Bu gibi acil durumlarda ise QNB Finansbank imdadınıza yetişmekten geri kalmıyor ve kişiye özel hazır kredi limitleri ile acil yapılması gereken ödemeleri gerçekleştirebilmenize imkan sağlıyor.
Hazır kredi kampanyasına bir defaya mahsus müracaatta bulunduktan sonra her an kullanıma açık hazır kredi limitiniz adınıza tanımlanacaktır. Kullanmaya ihtiyaç duyduğunuz an hazır kredinizi banka şubesine gitmeksizin hesabınızdan nakit çeker gibi kullanabilir ve kredi borcunuzu taksitler halinde peyderpey ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredinin Özellikleri

Bankada bulunan mevcut mevduat hesabı limitinize bağlı olarak tahsis edilen QNB Finansbank anında hazır kredi, uygun taksitler halinde ödeme yapabileceğiniz bir banka kredisi ürünüdür. Borcun ödeme vadesi kullanılan limite göre 2 – 48 ay arasında değişmektedir. 48 aydan daha uzun bir vade opsiyonu bulunmamaktadır. QNB Finansbank üzerinden yapacağınız taksitli nakit çekimi ve tüketici kredisi işlemlerine göre kişiye özel hazır kredinin limiti değişiklik gösterebilir.

QNB Finansbank Hazır Kredi Müracaatı Nasıl Yapılır?

Anında kredi müracaatınızı bankanın farklı kanalları vasıtasıyla gerçekleştirebilmeniz olasıdır. Müşteri Hizmetlerini arayarak, İnternet Bankacılığı yoluyla, ATM üzerinden ya da herhangi bir QNB Finansbank şubesine giderek müracaatta bulunabilirsiniz. İnternet Şubesinden ‘Krediler’ bölümünden Hazır Kredi’ye tıklayarak ve Cep Şubesinden ‘Krediler ve Ek Hesap’ bölümünden Hazır Kredi’ye basarak hazır kredi limitinizi bankaya tanımlayıp istediğiniz an kredinizi kullanabilirsiniz.
Finansbank anında kredi sms yoluyla müracaatınızı vatandaşlık kimlik numaranızı 5030’a göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın kredilerden sorumlu personelleri tarafından size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

QNB Finansbank Hazır Kredi Faiz Oranları

  • Finansbank hazır kredi faiz oranı yüzde 1.84, aylık gecikme faiz oranıysa yüzde 2.34’tür. BSMV ve KKDF hariçtir. Dosya masrafı bulunmamaktadır.
  • Banka tarafından hazır kredi kullandırma koşulu olarak kişiden hayat sigortası yapması talep edilebilir.
  • Bankanın resmi internet sitesinde bulunan hazır kredi hesaplama aracına kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vade sayısını yazarak aylık akdi faiz oranınızı öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

  • Hesaptan ödemeyi tercih ederseniz; banka ATM’sinden giriş yaptıktan sonra ‘Kredi Ödeme’ bölümüne gelerek ‘Hazır Kredi’ seçeneğini seçerek,
  • Nakit olarak ödemeyi tercih ederseniz ise; yine banka ATM’sinden giriş yaptıktan sonra ‘Ödeme’ bölümünde bulunan ‘Nakit Kredi Ödeme’ butonuna basarak kredi taksitinizi ödeyebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir