Acil Kredi mi Lazım ? Çözüm Akbank'ta !!!

Acil Kredi mi Lazım ? Çözüm Akbank'ta !!!

Akbank Direkt Kredi adı ile uygulamaya koyduğu yeni kredi uygulaması ile En Hızlı Kredi kullanma imkanı sağlayan bankalar arasındaki yerini sağlamlaştırdı. Akbank Direkt Kredi ile banka şubesine gitmeden, imzasız ve belgesiz olarak telefonunuz ya da bilgisayarınızdan ANINDA KREDİ kullanabiliyorsunuz. Acil Kredi ihtiyacınız varsa Akbank Direkt Kredi tam size göre…

.

Akbank Direkt Kredi ile kredi başvurusu ile kredi kullanmanız arasında yaklaşık sadece 5 dakika geçiyor. Banka şubesine gitmeden, evrak ve imza prosedürleri ile uğraşmadan kredi kullanabileceğiniz Akbank Direkt Kredi ile maksimum 15.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Bu tutarın üzerinde kredi kullanmak istediğinizde ise banka şubelerine gitmek gerekiyor.

.

Akbank Direkt Kredi ile kredi başvurusunda bulunduğunuzda Akbank anında kredi başvurunuzu değerlendirerek size Direkt Kredi kapsamında ne kadar kredi kullanabileceğinizi bildiriyor. Size bildirilen bu tutarı kullanmak istemeniz halinde ise kredinizi sabah ya da akşam, hafta içi ya da hafta sonu, resmi tatil ya da bayram demeden 7 gün 24 saat 365 gün boyunca dilediğiniz anda hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Hesabınıza aktardığınız parayı ise anında bankamatiklerden ya da banka şubelerinden nakit olarak çekebilir, hesabınızdan ödemelerinizi yapabilir, EFT ya da havale gerçekleştirebilirsiniz.

.

Akbank Direkt Kredi tüm vade ve tutarlarda aylık % 1,39 faiz oranı uyguluyor. Bu faiz oranı ile 36 ay taksitle 15.000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 557,58 TL olurken aynı vade ile 10.000 TL Kredi kullanıldığında taksitler 371,72  TL, 5.000 TL Kredi kullanıldığında ise 185,86 TL oluyor.

.

Akbank Direkt Kredi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Akbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Akbank Direkt Kredi Başvurusu, Akbank Direkt Kredi Hesaplamaları ya da Direkt Kredi hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

  1. Kocam enğeli yüzde 60 iki yüz gün lazım bu borclanma icin kredi cekebilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir