Acil Para Lazım Olduğunda Kredin CEPTETEB'de

Acil Para Lazım Olduğunda Kredin CEPTETEB'de

Acil Para Lazım, Acil Kredi Kullanmak İstiyorum, Hemen Kredi Veren Bankalar, Hemen Kredi Kullandıran Bankalar, Acil Kredi Almak İstiyorum, Nereden Acil Para Bulabilirim gibi sorular en sık karşılaştığımız sorulardan.. Aslında tüm bu sorular için çok kısa, çok kolay ve tek kelimelik bir cevap verebilmemiz mümkün… CEPTETEB… Çünkü CEPTETEB kolayca kredi kullanabilmeniz için size her türlü kolaylığı sağlıyor…
.
CEPTETEB pek çoğumuzun bildiği gibi Türk Ekonomi Bankası‘nın dijital  kredi ve bankacılık platformu… Acil paraya ihtiyaç duyduğunuzda, beklenmedik ihityaçlarınız ve ödemeleriniz olduğunda gerekli olan parayı en hızlı ve en kolay bulabileceğiniz en mantıklı çözüm yollarından biri CEPTETEB… Cepteteb ile cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan sadece dakikalar içerisinde kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Sadece size sunulan kredi başvuru formunu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz krediyi en kısa sürede kullanın…
.
CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası‘nda tüm vade ve tutarlarda aylık % 1,35 faiz oranı ile kredi kullanabiliyorsunuz. İlk kredi başvurunuzda, ilk kez CEPTETEB müşterisi olduğunuzda başvurunuzun onaylanmasının ardından size kurye aracılığı ile evraklar gönderiliyor, evrakların sizin tarafınızdan imzalanmasının hemen ardından da krediniz hesabınıza geçiyor. Banka hesabınıza aktarılan kredi tutarınızı, dilediğiniz zamanda dilediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Daha önce bir kez sözleşme imzalayıp CEPTETEB müşterisi olduğunuzda ise sonraki kredi başvurularınız aynı gün içerisinde onaylanıp, aynı günde de hesabınıza aktarılıyor.
.
CEPTETEB‘in her türlü ihtiyacınız için 30.000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi‘ni anında kullanabileceğiniz kredi kampanyaları ve diğer bankacılık hizmetleri hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir