Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşandı

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşandı

Bugün gündemin ilk sıralarında 1 yıl önce evlendiği Şeyma Subaşı ile ani bir kararla boşanan Acun Ilıcalı vardı. Bugün Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı boşandı. Anlaşmalı olarak gerçekleştirilen ve tek celsede tamamlanan boşanma sonucunda Acun Ilıcalı’nın ödeyeceği aylık nafaka tutarı kamuoyunda gündem oldu.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşandı

TV8 adlı televizyon kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı ani bir kararlar bir yıllık evliliklerini noktaladılar. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı bugün Silivri Adliyesi’ne giderek sadece 9 dakikada boşanma işlemlerini tamamladılar. Ayrılığın ardından konuşan Ilıcalı, “Boşandığımız için üzgünüz, hakkımızdaki iddialar asılsız” dedi. Boşanmanın ardından Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’ya ödeyeceği aylık nafaka tutarı da ortaya çıktı. Peki, Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’ya ne kadar nafaka ödeyecek?

Acun, Aylık 125.000 TL Nafaka Ödeyecek

Magazin gündemine damga vuran yılın boşanmada detayları ortaya çıkmaya başladı. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka ödeyecek. Çocukları Melisa’nın masraflarını da karşılayacak olan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’nın yıllık 4 seyahat masrafını da üstlendi. Ayrıca İkili Bebek’te açtıkları Healtyhish kafenin de ortaklığına da devam edecek.

Şeyma Subaşı’nın Annesinin Eski Açıklamaları Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü

Acun Ilıcalı ile 9 yıllık birlikteliklerini sonlandıran Şeyma Subaşı’nın annesinin, Şeyma Subaşı hakkındaki eski açıklamaları sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşım rekoru kırdı.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın boşanması magazin gündemine bomba gibi düştü. Şeyma Subaşı’nın katıldığı “Var Mısın Yok Musun” yarışmasındaki annesinin açıklamaları sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Instagram hesaplarından Şeyma Subaşı’nın annesinin açıklamalarını paylaşan sosyal medya kullanıcıları bunun yanında konuyla ilgili birçok yorum yaptı. Paylaşılan video Şeyma Subaşı’nın annesinin açıklamaları dikkat çekti. Video da anne Subaşı, “Şeyma her zamana bir hedef belirlemiştir kendine. Hedefine ulaştığı zamanda tamam demiştir. Şuanda hedefine ulaştıysa tamam desin, ulaşmadıysa devam desin.” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir