Adana Ticaret Odasi Uyelerine Kredi Kolayligi

Adana Ticaret Odasi Uyelerine Kredi Kolayligi

Adana Ticaret Odası (ATO) ile Halk Bankası arasında düşük faizli ve daha uygun koşullarda kredi kullanımına yönelik protokol imzalandı.

ATO Başkanı Şaban Baş protokol imza töreninde, geçmişte kobilerin yanı sıra tüccar ve esnafın da can simidi görevini üstlenmiş olan Halk Bankası’nın son yıllarda bu misyonundan uzaklaşmaya başladığını savundu.

Bankanın ATO üyelerine uygun koşullarda kredi kullandırmaya yönelik çalışmalarını eski kimliğini yeniden kazanmasına yönelik olarak değerlendirdiklerini belirten Baş, protokolle finans sıkıntısı yaşayan üyelerinin sorunlarının çözümleneceğini bildirdi.

Halk Bankası Adana Bölge Koordinatörü Menderes Cihaner de, 70 yıldır kobilere verdikleri desteği her geçen yıl artırdıklarını ifade etti.

Cihaner, Oda üyelerine 36 ay vadeli ve 500 bin YTL limitli kredi kullanım imkanı sağladıklarını kaydetti.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

  1. ben adana ticari girişim ci yim ve adana tanıdıgım bir dost tarafından darbe yedim iş yerim yarım kalmış durumda sulu yemek şirketiy le ilgileniyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir