Akbank Direkt Kredi Kampanyası

Akbank Direkt Kredi Kampanyası

Akbank anında kredi kampanyası ile müşterilerinin internet üzerinden ve telefon bankacılığı ile ihtiyaç kredisi gereksinimini karşılayan bir çalışma hazırlamış durumda. Akbank direk kredi adıyla süren kampanyasında şubeye gitmeksizin ve herhangi bir belge talebi olmaksızın 20 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredinizi karşılayıp online olarak hesabınıza aktarma güvencesini veriyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kolaylıkları

 

 
Akbank kredi başvurusunu Akbank direkt internet ya da Akbank direkt mobil aracılığı ile Akbank direkt kredi formu doldurularak ya da Akbank Telefon Şubesi aranarak başvuru yapabileceğiniz özel bir kredi uygulamasıdır. Acil gereksinimlerinizi hiç zaman kaybetmeden giderebilmeniz için hazırlanmış olan bu uygulama bankanın müşterilerine sunduğu özel bir ayrıcalıktır. Yine bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyip de henüz Akbank müşterisi olmayanlara da bankanın açık daveti vardır ve önemli avantajlarla bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmenizi vaat etmektedir.
Akbank ihtiyaç kredisi internet ve telefon bankacılığı ile talep edildiğinde 20 bin TL ile sınırlanırken daha yüksek orandaki kredi taleplerin e bizzat şubelerde karşılık verebilmektedir.

Faiz Oranı ve Masraflar

Akbank Direkt Kredi faiz oranları ; kampanyasında 24 aya kadar faiz oranı %1.29, 48 ay vadeli kredi faiz oranı ise %1.39 olarak belirlenmiştir.
Oluşan kredi yapısında tahsis ücreti kredi toplamının %0.5’i oranında gerçekleşmektedir. Kredi sigortası özellikle direk kredi uygulaması için zorunludur. Kredi hayat sigortası prim tutarı toplam kredinin %0.1382’si kadar olmakta ve elbette bu prim tutarı müşterinin yaşına göre değişkenlik göstermektedir.
Akbank sunduğu bu özel avantajlar ile günümüz ekonomik koşullarında kredi müşterilerine önemli fırsat sunmaktadır. Ülkemizde bankacılık sektörü içinde önemli bir yere sahip olan Akbank, on yılların verdiği tecrübe ile özellikle sıkıntılı ekonomik süreçlerde özel banka olmasına rağmen adeta bir kamu bankası gibi çalışmış ve toplumsal rahatlama adına elindeki bütün gücü kullanmıştır.
Dijital çağın dünyasında kullanılan yüksek iletişim teknolojisine tamamen ayak uydurmuş olan Akbank, internet ve telefon bankacılığı üzerinden kredi sunmanın yanı sıra pek çok bankacılık işleminizi bu araçlar üzerinden güvenle yapmanızı sağlamaktadır.

Akbank’ta Zengin ve Avantajlı Kredi Çeşitliliği

 

 
Kredi çeşitleri açısından zengin bir portföy sunan Akbank, ihtiyaç kredisinden ev geliştirme kredisine, ipotekli ihtiyaç kredisinden maaş müşterilerine sunulan krediye, konut kredisinden taşıt kredisine pek çok alanda hazırlamış olduğu ürün gamını kampanyalar çerçevesinde kamuoyuna duyurmaktadır.
Akbank başarılı ve güvenli Web sitesi uygulaması ile müşterilerinin online bankacılık işlemlerine en ekonomik maliyetlerle yanıt vermekte, çek ve senet uygulamalarından menkul kıymet işlemlerine kadar geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir.
İlkeli bankacılık uygulamaları ile toplumumuzun geniş kesimlerinin beğenisini ve güvenini kazanan Akbank, yıllar yılı bankacılık sektöründe gerçekleştirdiği atılımlarla piyasalara yön verir nitelikte başarılı adımlar atmıştır. Akbank Direk Kredi Kampanyası da bankanın bu özel niteliğini vurgulayan sosyal fayda açısından oldukça anlamlı bir çalışma olarak gündemdedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir