Akbank Direkt'ten Belgesiz, İmzasız İhtiyaç Kredisi

Akbank Direkt'ten Belgesiz, İmzasız İhtiyaç Kredisi

Akbank Direkt Kredi ile Belgesiz, İmzasız İhtiyaç Kredisi kullanıp kredi taksitlerinizi 3 ay erteleyebiliyorsunuz. “Şimdi kredini al, yaza kadar ödeme yapma” spotu ile duyurulan Akbank Direkt Kredi Kampanyası ile banka şubesine gitmeden, belge ile, evrak ile uğraşmadan Anında Kredi kullanabiliyorsunuz. Üstelik 20.000 Lira ve altında kredi kullanmak isteyenlerin kredileri anında hesaplarına geçiliyor.
.
Akbank‘ın bilgisayarınızdan, internet sitesi üzerinden, internet şubesinden, cep telefonunuz ile mobil site üzerinden, cep telefonunuz ile mobil uygulama üzerinden, tabletiniz aracılığı ile uygulamalar ya da internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ancak bilgisayar aracılığı ile de kredi başvurusu yapsanız, telefonunuz aracılığı ile de kredi başvurusu yapsanız, tabletiniz aracılığı ile kredi başvurusu yapsanız hepsinde her şekilde kredinizi hiçbir evrağa ihtiyaç duymadan, hiçbir belge istenmeden kredi başvurunuz onaylanıyor. Üstelik onaylanan krediniz anında 7 gün 24 saat hesabınıza aktarılarak anında kullanımınıza sunuluyor.
.
Akbank’ın internet üzerinden hızlı ve kolay kredi vermek amacı ile hazırlamış olduğu Akbank Direkt Kredi Kampanyası 1000 TL ile 20.000 TL arasında dilediğiniz tutarda kredi kullanabilmenize olanak sağlıyor. 48 aya kadar vade seçeneklerinin de sunulduğu kredi kampanyasında 3 Ay Kredi Taksiti Erteleme fırsatı da büyük bir fırsat elbette… Şimdi kredinizi kullandığınızda yaza kadar ödeme yapmayacak, ilk kredi taksit ödemenizi Ağustos ayında yapacaksınız bu güzel fırsat sayesinde…
.
Akbank Direkt Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilir ya da Akbank Direkt Kredi hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir