Akbank Kredi Kartı Başvurusu ile Anında Onay

Akbank Kredi Kartı Başvurusu ile Anında Onay

Banka şubesine gitmeden, hemen bir form doldurarak Akbank kredi kartına sahip olmak ister misiniz? Akbank kredi kartı başvurusu ile anında onay alın. Akbank yeni kampanyası ile kredi kartı başvurularına anında onay veriyor, kredi kartı limitinizi de hemen belirleyerek size bildiriyor. Üstelik kredi kartınız adresinize kadar gönderiliyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Akbank’ın pek çok işyerinde sağladığı ücretsiz taksit avantajları ve bol bol chip para kazanmak da artısı…

Akbank Kredi Kartı Başvurusu ile Anında Onay

Akbank internet üzerinden kredi kartı onayı vererek herkesi kredi kartı sahibi yapmaya devam ediyor. Üstelik cep telefonu ya da bilgisayarınız içerisinde dakikalar içerisinde başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Kredi kartınız anında onaylanıyor ve Akbank kredi kartlarının avantajlarından anında yararlanmaya başlıyorsunuz. Peki nedir o avantajlar? Gelin bir kredi kartından daha fazlası olan Akbank Kredi Kartları ‘nın özelliklerine bir göz atalım..

Kredi Kartı Borç Ertele Özelliği

Akbank kredi kartı sahipleri Borç Ertele özelliği ile ihtiyaçlarını ertelemek yerine borçlarını erteleyebiliyorlar. Bu özellik ile istediğiniz herşeyi hemen alıp ödemesini istediğiniz zamanda yapabiliyorsunuz.

Kredi Kartı ile Anında Kredi

Bir Akbank kredi kartı sahibi iseniz acil ihtiyaçlarınız sizi zor duruma sokamayacak. Beklenmeyen ihtiyaçlarınız için Anında Kredi özelliğini kullanarak dilediğiniz anda dakikalar içerisinde kredi kullanabiliyorsunuz. Üstelik bunun için kredi başvurusu yapmanız gerekmiyor, beklemenize gerek kalmıyor. Hemen bir Akbank ATM ‘sine gidip paranızı alabiliyorsunuz. İnternet bankacılığından da anında paranızı almanız mümkün..

Kredi Kartından Havale / EFT

Acil ödemeler her zaman karşımıza çıkabiliyor. Akbank Kredi Kartları ile bu soruna da bir çözüm bulunmuş ve kredi kartınıza Kredi Kartından Havale / EFT özelliği eklenmiş. Acil kira ödemeniz mi gerekti? Hemen bir ödeme yapmanız mı gerekiyor? Hiç düşünmeyin.. Hemen hesabınıza girin ve kredi kartınızdan istediğiniz kişiye, istediğiniz hesaba paranızı gönderin.

Kredi Kartı Taksit İste Özelliği

Bu özellik sayesinde kredi kartınızla yapmış olduğunuz peşin alışverişleri sonradan taksitlendirebiliyorsunuz. İstediğiniz bir alışverişinizi dilediğiniz taksite bölebiliyorsunuz. Böylece taksit yapmayan işyeri ve sektörlerde siz taksitli ödeme imkanına kavuşursunuz.

SMS Kredi

Akbank kredi kartlarının bir özelliği de SMS Kredi. Cebinizde hiç harçlığınız kalmadı mı? Düşük tutarda paraya mı ihtiyacınız var? O halde hemen cep telefonunuzdan bir SMS gönderiyorsunuz, 500 TL SMS Kredi hemen hesabınıza aktarılıyor. İşlem bu kadar basit..

Akbank Kredi Kartı Başvurusu ile anında onay almak için BURADAN kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir