Akbank Taşıt Kredisi

Akbank Taşıt Kredisi

Akbank kurulduğu ve bankacılık hayatına başladığı günden beri müşterilerinin tüm acil ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlamak, taşıt ve ev sahibi olmalarına imkan tanımak, müşterilerinin yen bir iş kurma hayallerini gerçeğe dönüştürmek veya sahip oldukları işi geliştirebilmelerine katkıda bulunmak amacıyla müşterilerine ayrıcalıklı ve avantajlı kredi imkanları sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunu titizlikle ele alan, bu konuda tüm müşterilerinin arzularını gerçekleştirebilmeyi amaçlayan Akbank kredilerinin sahip olduğu uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleriyle de müşterilerinin bütçelerini zorlamadan aldıkları kredi tutarını geri ödeyebilmelerine olanak tanımaktadır.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Detayları

Akbank tarafından müşterilerine sunulmakta olan bu ayrıcalıklı ve bol avantajlı kredi türlerinden biri de Akbank Taşıt Kredisi’dir. Akbank Taşıt Kredisi sayesinde istediğiniz araca kolaylıkla sahip olabilir ve çekmiş olduğunuz kredi tutarını da uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz. İşte, Akbank Taşıt Kredisi faiz oranları:

  • 50 bin TL tutarındaki kredi miktarı için yüzde 1.32 faiz oranıyla 48 ay vade için ödenilmesi gereken taksit tutarı 1.502,83 TL ve masraf miktarı 250 TL’dir. Faiz toplam tutarı 18.446,41 TL olurken geri ödenmesi gereken toplam miktar 72.135,69 TL olarak belirlenmiştir.
  • 70 bin TL tutarında çekilen kredi miktarı için yüzde 1.32 faiz oranıyla 48 ay vadeye ödenmesi gereken taksit tutarı 2.103,96 TL ve masraf miktarı 350 TL’dir. Faiz toplam tutarı 25.824,97 TL olurken geri ödenmesi gereken toplam miktar 100.989,97 TL olarak belirlenmiştir.
  • 90 bin TL tutarında çekilen kredi miktarı için belirlenen faiz oranı yüzde 1.32 iken 48 ay vadeye ödenmesi gereken taksit tutarı 2.705,09 TL ve masraf miktarı 450 TL’dir. Faiz toplam tutarı 33.203,54 TL olurken geri ödenmesi gereken toplam miktar ise 129.844,24 TL olarak belirlenmiştir.
  • Yukarıda belirtilen tüm faiz oranları, bütün vade seçenekleri için sabit olmak ile birlikte yüzde 1.32 olarak belirlenmiştir.
  • Akbank Taşıt Kredisi ile seçebileceğiniz en fazla vade süresi 48 aydır.
  • Masraf ücreti, çekilmek istenen kredi miktarının yüzde 0,5’i olarak belirlenmiştir.
  • Akbank Taşıt Kredisi maksimum tutarı 200 bin TL ve minimum tutarı ise 2 bin TL’dir.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Akbank Taşıt Kredisi başvurusu yapabilmek için Akbank’ın resmi internet sitesine girerek ilgili krediye ait başvuru formunu doldurmanız, mobil bankacılık uygulamasıyla cep telefonunuz vasıtasıyla ilgili krediye başvurmanız veya sizlere en yakın konumda bulunan bir Akbank şubesine giderek başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir