Akbank'tan Belgesiz İmzasız 15000 TL Kredi

Akbank'tan Belgesiz İmzasız 15000 TL Kredi

Akbank Direkt Kredi ile artık banka şubesine gitmeden Belgesiz ve İmzasız olarak anında kredinizi kullanabiliyorsunuz. Akbank‘ın Direkt Kredi hizmeti ile internet üzerinden kredi başvurunuzu kolayca yaparak ne kadar kredi kullanabileceğinizi hemen öğrenebiliyorsunuz. Kredi Başvurunuzun onaylanması ile de onaylanan kredi miktarını aynı anda hesabınıza aktarabiliyorsunuz.
.
Akbank Direkt Kredi ile kredi kullanmak için imza atmanıza bile gerek yok.. Hiçbir belge olmadan, şubeye gitmeden ve imza atmadan kredi kullanma kolaylığı sağlayan Akbank Direkt Kredi ile 15000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. İsterseniz Akbank müşterisi olmanız halinde onaylanan kredi tutarınızı Akbank hesabınıza aktarabiliyor isterseniz de Akbank müşterisi değilseniz seçmiş olduğunuz bir şubeden paranızı hemen alabiliyorsunuz.
.
Akbank Direkt Kredi ile 36 ay taksitle 15000 TL Kredi çekildiğinde aylık kredi ödemeleri 553,18 TL, 36 ay taksitle 10.000 TL Kredi alındığında aylık kredi taksitleri 368,79 TL ve yine 36 ay vade ile 5000 TL Kredi kullanıldığında kredi ödemeleri 184,39 TL oluyor. Aylık % 1,35 faiz oranının uygulandığı Akbank Direkt Kredi Kampanyasında maksimum vade 36 ay…
.
Akbank Direkt Kredi Başvurusu‘nu internet üzerinden yapabiliyor ve anında kredinizi kullanabiliyorsunuz. Akbank ayrıca başvuru sonucunda size en fazla ne kadar kredi kullanabileceğinizi de bildiriyor. Akbank Direkt Kredi hakkında merak ettiğiniz başka konular olursa site editörlerimize sorabilir ya da kampanyaya hemen başvurarak Hızlı ve Kolay Kredi kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir