Akbank'tan Günde 16 TL'ye Anında 5000 TL Kredi

Akbank'tan Günde 16 TL'ye Anında 5000 TL Kredi

Kredi başvurunuzun hızlı ve kolay onaylanabilmesi için bazı önemli ip uçları vardır. Bu ip uçlarından en önemlisi de gelir durumunuza göre taksitlerinizi kısa vadeye çekmek ve düşük tutarlı krediler kullanmayı tercih etmek.. İşte Akbank’ın sunmuş olduğu Günde 16 TL’ye 5000 TL İhtiyaç Kredisi de en hızlı ve en kolay kredi onayı alan kampanyalardan.
Akbank normal şartlarda internet üzerinden 25.000 Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullandırıyor.. Bu tutarın üzerinde kredi kullanmak isteyenler ise banka şubelerine bizzat giderek 200.000 Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorlar.. Ancak biz bu yazımızda kredi onayı almakta zorlananlar ve kredi başvurusuna daha kolay onay almak isteyenler için çok özel bir kampanyadan bahsedeceğiz.
Bankalar daha kısa vadeleri daha düşük risk olarak değerlendireceklerinden kısa vadeli kredi verme konusunda daha iştahlıdırlar. Bu nedenle de aylık geliriniz eğer kullanmak istediğiniz kredi taksitlerini ödemeye yetiyorsa kredinize daha kolay onay verebiliyorlar. Akbank’ın 5000 Lira’lık İhtiyaç Kredisi için de daha kolay kredi onayı alabilmek adına 12 ay gibi kısa bir vade ile başvuruyoruz. Bu durumda kredinizin onaylanma ihtimali diğer vadelere oranla % 25 daha fazla oluyor.

Akbank Direkt ile yapılacak 5000 TL’lik kredi başvurusu söylediğimiz gibi çok daha kolay onay alıp çok daha hızlı hesabınıza aktarılıyor. Bu koşullarla kullanılacak kredinin ise aylık taksitleri 465,28 TL olurken bu da yaklaşık Günde 16 TL Ödemeli Kredi kullanacağınız anlamına geliyor. Kredinin aylık faiz oranı % 1,45 iken bu kredi için ödeyeceğiniz maksimum masraf tutarı 125 TL oluyor.
Akbank’ın kolayca başvuru yaparak daha kolay ve daha hızlı kredi onayı alabileceğiniz 5000 TL’lik yeni kredi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Akbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize Akbank Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir