Albaraka Kredi Erteleme Detayları

Albaraka Kredi Erteleme Detayları

Albaraka Kredi Erteleme Detayları.. Korona Virüs (Covid-19) salgını sonrası hükümet tarafından alınan önlemler ve dünya ticaretinin yavaşlaması ülkemizde de hem bireyleri hem de işletmeleri olumsuz olarak etkiledi. Bu olumsuz ortamdan etkilenen müşterilerini korumak için harekete geçen Albaraka Türk bir dizi önlem paketi aldı.. İşte o önlemlerden başlıklar..

Albaraka Kredi Erteleme Detayları

Son dönemde yaşanan olumsuzlukları en aza indirebilmek için bir dizi önlem alan Albaraka Türk aşağıdaki önlem maddelerini duyurdu..

Bütün bireysel ve ticari müşterileri talep etmeleri halinde, 30 Nisan 2020 tarihine kadar olan finansman taksit ödemeleri haziran ayına ötelenecek.

Personel maaşlarını Albaraka Türk’ten ödeyen müşterilere, talep etmeleri halinde, istihdamlarını korumaları şartıyla, 3 aylık personel maaş giderleri kadar ilave limit imkanı sağlanacak.
Müşterilerin yapılandırma taleplerinin, nakit akışına ve sektörel durumlarına göre, ödemesiz dönem dahil, mevcut vade yapılarından daha uzun vadelerde yapılandırılması sağlanacak.

Albaraka Kredi Erteleme Detayları

İlave Kredi Limitleri Değerlendirilecek

Müşterilerin oluşacak işletme sermayesi ihtiyaçlarına yönelik ilave limit talepleri ivedilikle değerlendirilecek.
Müşterilerin talep etmeleri halinde POS ve ÖKC ücretleri 3 ay süre ile ötelenecek.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir