Albaraka Türk Araç Finansmanı Müjdesi

Albaraka Türk Araç Finansmanı Müjdesi

Bankalarda faiz indirimi yarışı devam ederken katılım bankaları da çok uygun kar oranları ile faizsiz bankacılığın tüm hizmet ve olanaklarını sunmaya devam ediyorlar. Bu güzel haber ve olanaklardan biri de Albaraka Türk Araç Finansmanı müjdesi.. Faizsiz bankacılık alanında ülkemizdeki 35. yılını kutlayan Albaraka Türk, araç sahibi olmak isteyenler için Taşıt Finansmanı kar oranlarında indirime gitti.

Albaraka Türk Araç Finansmanı Müjdesi

Geçtiğimiz ay yapmış olduğu bir basın açıklaması ile hem sıfır kilometre hem de ikinci el araçlar için aylık kar oranlarını % 1,39 seviyesine çeken Albaraka Türk, şimdi bu oranlar üzerinden de bir indirim yaparak 48 aya varan vade seçeneklerinde aylık kar oranını % 1,24 oranına çekti.

Mevcut kampanya ile Albaraka Türk araç finansmanında tüm vadelerde % 1,24 kar oranıyla araç satın alma olanağı sağlıyor. Üstelik bu uygun oranlı araç finansmanından hem sıfır kilometre araç satın almak isteyenler hem de ikinci el araç satın almak isteyenler yararlanabiliyor.

Albaraka Türk'ten Araç Finansmanı Müjdesi

Ücretsiz HGS Etiketi Fırsatı

Yeni araç finansmanı kampanyası ile 48 aya varan tüm vadelerde % 1,24 kar oranıyla araç satın alabilecek olan tüketiciler aynı zamanda HGS etiketine de ücretsiz sahip olabilecekler.

Araç finansmanı kullanan Albaraka Türk müşterileri; tüm bu avantajların yanı sıra avantajlı kasko tekliflerinden ve Autowax ‘ın Araç Bakım Hizmetlerinden de % 35 ‘e varan indirim fırsatından yararlanabilecekler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir