ALO’nun yeni reklam yüzü Aylin Kontente oldu

ALO’nun yeni reklam yüzü Aylin Kontente oldu

Zorlu yağ lekelerinde bile kusursuz temizlik sağlayan Fairy Etkili Alo Platinum, suda hızlı çözünen ultra ince parçacıkları ve kalıntı karşıtı teknolojisini beraberinde getiren Aqua-Pudra formülüyle yenilendi. Son yılların en büyük yeniliklerinden birisini getiren Alo’nun yeni reklam yüzü ve marka elçisi de ünlü oyuncu Aylin Kontente oldu! 

 

44 yıllık tecrübesini en yeni teknolojilerle birleştirerek, üstün temizlik gücünü katlanarak artıran ALO’nun yeni marka elçisi başarılı oyuncu Aylin Kontente oldu. Fairy Etkili Alo Platinum Aqua-Pudra’nın reklam filminde de ünlü oyuncu yer aldı. Ultra ince parçacıklarıyla suda hızlı çözünerek kıyafetlere derinlemesine nüfuz eden ve Fairy’nin yağ sökme teknolojisiyle güçlenen yeni Fairy Etkili Alo Platinum Aqua-Pudra’nın reklam filminde renkli görüntüler dikkat çekti. 

Markanın yeni reklam yüzü olan Aylin Kontente, yeni işbirliğinin kendisini çok heyecanlandırdığını söyleyerek; “Yaptığım bütün işlerde güven duymayı çok önemsiyorum. ALO benim de severek kullandığım, üstün temizlik sağlayan, beklentimi karşılayan sevdiğim bir markaydı. Bu nedenle, beni takip eden insanlara, ülkemizin en çok tercih edilen çamaşır deterjanlarından birini tanıtmaktan iki kat keyif aldım. Markanın en son yeniliği olan 100 yağ lekelerinde bile etkili “Fairy Etkili Yeni Alo Platinum Aqua-Pudra”nın reklam filmi çekimlerinde de aynı güveni ve samimiyeti yansıtmaya çalıştım. Umarım izleyenler de bizler kadar beğenecek” ifadelerine yer verdi. 

Künye:

Reklamveren: Alo – Procter & Gamble

Reklamveren Yetkilileri: Seyit Vapurcu 

Reklam Ajansı: Publicis Groupe PG One

Kreatif Grup Direktörü: Aslı Soylu

Kreatif Ekip: Doğuş Aka, Ahmet Yacel, Mert Reisoğlu 

Müşteri İlişkileri Lideri Elif Olcaytu

Müşteri İlişkileri Ekibi: Zeynep Uzun

Strateji Lideri: Tuna Öngü

Strateji Ekibi: Ebru Budak

Atölye: Tunç Ersöz

Dijital Lider: Emrah Dalgıç

Sosyal Medya Grup Direktörü: Ender Mercan

Sosyal Medya Ekibi: Servil Emre, Simge Genç

Ajans Prodüksiyon Ekibi: Sevinç Öktem, Hikmet Helvacı

Prodüksiyon Şirketi: Nexthing

Yönetmen: Kuntay Alpman

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Seda Akbay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir