Alternatif Bank Konut Kredisi Faizi Düştü

Alternatif Bank Konut Kredisi Faizi Düştü

Bankaların birbiri ardına yaptıkları kredi faiz indirimleri devam ediyor. Son olarak Alternatif Bank konut kredisi faizi düştü.. Alternatif Bank, yapmış olduğu açıklama ile konut kredi faiz oranını 120 aya kadar tüm vadelerde % 0,98 ‘e düşürdüğünü duyurdu. Alternatif Bank, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen müşterileri için konut kredisinde faiz oranını çok uygun bir düzeye çekildiğini belirtti.

Alternatif Bank Konut Kredisi Faizi Düştü

Konuya ilişkin Alternatif Bank  tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilerin ihtiyaçlarına özel hazırlanan esnek ödeme planlı krediden 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,98 faiz oranı ile yararlanılabileceği belirtildi.

Alternatif Bank Konut Kredisi Faizi Düştü

Alternatif Bank Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Şimşek, banka olarak reel ekonomiye sundukları desteği her zaman öncelikleri arasında gördüklerini ve müşterilerin ihtiyaçlarına özel terzi usulü çözümler geliştirdiklerini belirtti.

Bu anlayışla piyasalardaki olumlu gelişmeleri desteklemek ve konut sektörünün hareketlenmesine katkı sağlamak amacıyla konut kredi faizlerini yüzde 0,98 ‘e indirdiklerini belirten Yeşim Şimşek, bu sayede müşterilerin avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine katkı sunmak istediklerini ifade etti.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir