Altını Olanlar Dikkat ! Altın Fiyatları Hareketlendi

Altını Olanlar Dikkat ! Altın Fiyatları Hareketlendi

Altını olanlar dikkat ! Altın fiyatları hareketlendi.. Altın fiyatları uzun bir dönem düşüş yaşarken son haftada altın fiyatlarında geri dönüş sinyalleri gelmişti. Bu haftaya ise altın fiyatları yükseliş ile başladı.. Gram altın fiyatları son dakika olarak 442,56 TL ‘den işlem görüyor. Peki çeyrek altın, cumhuriyet altını ve diğer altın fiyatları ne durumda? İşte güncel altın fiyatları..

Altını Olanlar Dikkat ! Altın Fiyatları Hareketlendi

Haftanın yeni gününe yaklaşık % 1,10 oranında bir yükselişle başlayan altın fiyatları altın yatırımcısının yüzünü güldürdü. Şu an son dakika itibari ile serbest piyasada gram altın 442,85 TL’den işlem görürken, çeyrek altın 726,19 TL ‘den, yarım altın 1.452,69 TL’den, tam altın 2.875,35 TL ‘den ve cumhuriyet altını ise 2.957,59 TL ‘den işlem görüyor.

1880 ABD Doları Ons Altın İçin Direnç Konumunda

Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin maliye bakanlarının bugün video konferans yöntemiyle yapacakları toplantıdan gelecek mesajların varlık fiyatları üzerinde belirleyici olacağını ifade eden analistler, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.880 doların direnç, 1.820 doların destek konumunda olduğunu belirtti.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir