Anadolubank Kredi Kartında World'ü Seçti

Anadolubank Kredi Kartında World'ü Seçti

Anadolubank kredi kartı uygulamasında Yapı Kredi ile işbirliği yapma kararı aldı. Anadolubank müşterilerine ait kredi kartları World’ün özel imkanlarından yararlanabilecek.

Anadolubank kredi kartı uygulamasında Yapı Kredi ile işbirliği yapma kararı aldı. İki banka arasında 6 Aralık 2007 tarihinde yapılan anlaşmaya göre Anadolubank müşterilerine ait kredi kartları World’ün özel imkanlarından yararlanabilecek. Anlaşmayla birlikte taksitli alışveriş yapma, puan kazanma, kazanılan puanları yaygın World işyeri ağında kullanmaya başlayacak olan Anadolubank müşterilerinin mevcut kartları da World logolu olanlarla yenilenecek.

Anlaşmayla ilgili bir açıklama yapan Anadolubank Genel Müdürü Gökhan Günay , müşterilerine her konuda en iyi ve en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmak felsefesiyle çalıştıklarını, Yapı Kredi ile gerçekleştirdikleri anlaşmanın da bu felsefenin bir sonucu olduğunu belirtti. World ile müşterileri için en iyi alternatifi seçtiklerine inandıklarını belirten Günay, atılımlarının 2008’de de devam edeceğini sözlerine ekledi.

Yapı Kredi Murahhas Üyesi ve Genel Müdürü Tayfun Bayazıt ise, Anadolubank ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin her iki kurum için de hayırlı olacağına inandığını belirtti. Türkiye’ye kredi kartını ilk sunan banka olarak 19 yıldır liderliklerini sürdürdüklerini hatırlatan Bayazıt, Anadolubank’ın değerli kart portföyünü World üye işyeri dünyasıyla buluşturarak marka değerini daha da yükselteceklerine ve liderliklerini pekiştireceklerine inandıklarını sözlerine ekledi.

Yapı Kredi,7 milyona yakın kredi kartı, 150 bine varan üye işyeri ve ciro bazında %25,3 pazar payıyla sektörde liderliğini sürdürüyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deha Nakliyat