Anadolubank’tan Hediye Kartı

Yaklaşan Yılbaşı ve Sevgililer Günü bankaları da ilginç yöntemlere sevketti. Anadolubank, Türkiye’de bir ilke imza atarak hediye alışverişinde özgürlük sağlayacak Metrocity Hediye Kartını çıkardı.

Anadolubank, Metrocity Hediye Kartı ile hediye alışverişlerinde özgürlük dönemi başlıyor. Arzu edilen adet ve tutarlarda alınabilen hediye kart, yeni yıl, bayram gibi tüm özel günlerde, sevdiklerine arzu ettiği hediyeyi vermek isteyenlere, yepyeni bir alternatif sunuyor.

Anadolubank kredi kartına sahip olanlara taksitli olarak da sunulan Hediye Kart’lar, 25, 50, 100 ve 250 YTL’lik farklı tutarlarda alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Böylelikle hediyeler, zaman kaybı olmadan, ihtiyaçlar ve zevkler doğrultusunda, üstelik Metrocity’deki birden fazla mağazadan seçilebiliyor.

İstenilen adrese teslim edilen kartlar, 31.12.2008 tarihine kadar da kullanılabiliyor. Kart siparişleri için ise Anadolubank şubelerine uğranması veya 444 555 0 veya 0212 368 70 00 no’lu telefonlara ulaşılması yeterli.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir