Anadolubank'tan Tarım Bankacılığı Atağı

Anadolubank'tan Tarım Bankacılığı Atağı

Anadolubank’ın Aydın Merkez ve Aydın Söke Şubeleri tarım finansmanı alanında hizmet vermek üzere faaliyete geçti.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Anadolubank’ın 75. ve 76. şubeleri olan Aydın Merkez ve Aydın Söke Şubeleri tarım finansmanı alanında hizmet vermek üzere faaliyete geçti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Anadolubank Ticari Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Akın, “Ege Bölgesi 350.000 üreticisi ile Türkiye’nin toplam tarımsal üretiminin %18’ini gerçekleştirmektedir. Tarım sektörünün sadece ekonomik değil aynı zamanda stratejik bir öneminin bulunduğu da unutulmamalıdır. Bu yüzden Aydın Şubelerimiz tarım sektörünü finanse etmeye yönelik ilk şubelerimiz olarak büyük önem taşımaktadır” dedi.

Anadolubank’ın ilk tarım bankacılığı şubesi olarak çiftçilere verecekleri hizmetten duyduğu memnuniyetini dile getiren Aydın Merkez ve Söke Şube Müdürleri Ali Akbulut ve Güvenç Mersin ise, “Anadolubank’ın yüksek hizmet kalitesi çerçevesinde, müşteri ihtiyacını iyi analiz ederek en uygun finansal çözümü müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Hasat kredisi, traktör ve ekipman kredileri ile çiftçilerimizin tarımsal faaliyetlerini finanse etmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir