Babalar Gününe Özel Taşıt Kredisi

 
Akbank yaklaşmakta olan Babalar Günü’ne Özel bir Taşıt Kredisi Kampanyası düzenlediğini duyurdu. 21 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli olacak Babalar Günü’ne Özel Taşıt Kredisi kampanyası ile Akbank, hem 0 Km. hem de 2. El araba almak isteyenler için çok çok özel faiz oranları ve ödeme koşulları ile Taşıt kredisi kullanma imkanı sunuyor.
Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre Babalar Günü’ne Özel Kredi Kampanyası kapsamında Taşıt kullanacaklar Sıfır Km. Otomobil alımlarında 60 ay vadeye kadar aylık % 0,74 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler ve 550 TL kredi kullandırım ve 50 TL’de sigorta ücreti ödeyecekler. Bu koşullarla 24 Ay taksitle 20.000 TL Taşıt Kredisi kullandığınızda aylık taksitleriniz 929 TL, 60 ay vade ile kullandığınızda da aylık taksitleriniz 431 TL oluyor.
Akbank Bayram Kredisi
Yine kampanya kapsamında 2. El araçlar için kredi kullanmak isteyenler de aylık % 0,82 faiz oranı ile ve 60 aya kadar vade seçenekleri ile kredi kullanabilecekler. Bu durumda da 24 ay vade ile 20 Bin TL kredi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 940 TL olurken 60 ay vadeyi tercih ederseniz taksitleriniz 443 TL oluyor.
Akbank’ın Babalar Günü’ne Özel Taşıt Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir