Bakan’dan Kredi Yapılandırma Müjdesi

Bakan’dan Kredi Yapılandırma Müjdesi

Son dönemde arka arkaya gelen kredi yapılandırma olanakları ile pek çok kesimin eli rahatladı. Kredi kartı borçlarının yapılandırılması, ihtiyaç kredilerinin yapılandırılması, ticari kredilerinin yapılandırılması gibi önemli adımların ardından şimdi de Tarım Kredileri ile ilgili kredi yapılandırma müjdesi geldi. Çiftçinin elini rahatlatacak çalışmayı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli duyurdu. Pakdemirli, Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Bankası ‘ndan kullandırılan tarımsal kredilerle ilgili borçların yapılandırılacağını duyurdu.

Bakan’dan Kredi Yapılandırma Müjdesi

Bakan Bekir Pakdemirli’den çiftçilere de kredi yapılandırma müjdesi geldi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, dün mazot ve gübre destek ödemelerinin bugün itibariyle başlayacağını duyurmuştu. Pakdemirli, çiftçilere bugün bir müjde daha vererek tarımsal kredi borçlarının da yapılandırılacağını bildirdi.

Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri Yapılandırılacak

Pakdemirli, “Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri’nden kullandırılan tarımsal kredi alacaklarından, 31 Aralık 2018 itibarıyla borçları takibe düşen ve afetler nedeniyle borçları ertelenen üreticilerin tarımsal kredi borçları yapılandırılacak” dedi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir