Bank Asya Isletme Destek Kredisi

Bank Asya Isletme Destek Kredisi

İşletmenize destek mi arıyorsunuz? Yatırım yapmak ve büyümek için projeleriniz mi var? O halde Bank Asya İşletme Destek Kredisi kapsamında her türlü yatırım projeleriniz ve dış ticaret işlemleriniz için size özel çözümler sunuyor.

Finansman ihtiyaçlarınız için Kurumsal Finansman Desteği Kredisi’ni tercih edip, 24 aya kadar varan vade seçeneğinizi belirleyebilirsiniz. Makina parkınızın finansmanı yada makina alımlarınız içinse Leasing seçeneğini kullanabilir ve 48 ay vade seneneğinden faydalanabilirsiniz.

Kredilerinizin geri ödemelerini de dilerseniz eşit taksitlerle, dilerseniz de nakit akışınıza uygun olarak farklı tarih ve tutarlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Bank Asyanın sunduğu bu İşletme Destek Kredisi veya Kurumsal Finansman Desteği Kredisi hakkında detaylı bilgi için 444 4 888 Alo Asya’yı arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir