Bankalar Kredi Issizlik Sigortasini Kesfetti

Bankalar Kredi Issizlik Sigortasini Kesfetti

Hepimiz kredi alırken hep birşeyden korkarız; ya ödemelerimizi aksatırsak. Hele birde bir yerde maaşla çalışıyorsak, işsiz kalma ihtimalimiz vardır. Öyle ya aldığımız kredilerin vadesi uzadıkça, her türlü ihtimali değerlendirmek durumunda kalıyoruz.

İşte bankalar da bunu düşünerek Kredi İşsizlik Sigortası’nı keşfetti. Her türlü krediye artık bankalar işsizlik sigortası da ekleyip, her ihtimale karşı sizi garantiye alıyor. Ve sigorta elinizde olmadan işsiz kaldığınız durumlarda kredi taksitlerinizi ödüyor.

Sigorta ücretleri ise yaklaşık 5.000 YTL için 40 YTL civarında yıllık. Bu rakam 20.000 YTL’lik kredi miktarında ise 110 YTL oluyor. Yıllık ödeyeceğiniz bu rakamlar sizi bir nebze de olsa garantiye almış oluyor.

Sizinde işsiz kalmak gibi korkularınız varsa, Kredi İşsizlik Sigortasını mutlaka değerlendirin derim. Sigortayı tüm ihtiyaç kredilerinize, konut kredilerinize, tüketici kredilerinize, otomobil kredilerinize vs. yaptırabiliyorsunuz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir