Bankalardan Emeklilere 1000 TL Promosyon Müjdesi

Bankalardan Emeklilere 1000 TL Promosyon Müjdesi

Bankalardan emeklilere 1000 TL promosyon müjdesi için çok uzun kalmadı. Bankalar, emeklileri promosyon ile kazanma yarışında sınır tanımıyorlar. Bazı bankalar 450 TL civarında olan promosyonu 600 TL ‘ye kadar çıkardı. İlk promosyonlarını alan emekliler ise şimdiden ikinci promosyonlarını alacakları tarihi beklemeye başladılar bile.. 2020 yılında başlayacak ikinci promosyon ödemelerinde ise yarış daha da kızışacak.

Bankalardan Emeklilere 1000 TL Promosyon Müjdesi

Bankalar arasında emeklilik promosyonunda taahhüt süresinin 4 yıla çıkarılıp emeklilere bayram ikramiyesi gibi 1000 TL ikramiye ödenmesi gündemde. Promosyon uygulaması başladığında hemen başvuru yaparak bankalardan  ödeme alan emekliler, 2. promosyon ödemelerini 2020 yılının Mart ayında alacaklar. İşte milyonlarca emeklinin merakla beklediği 2. promosyon ödemesine ilişkin detaylar..

Şu anda bazı bankalar, 600 liraya kadar promosyon ödemesi yapıyorlar. Emekli maaşı pastasındaki payını artırmak isteyen bankalar ise ya promosyon tutarını yükseltiyor ya da taban promosyona ilave özel faydalar sağlıyorlar. Emekliler 3 yıllık dönem için maaşlarına göre 300 TL, 375 TL ya da 450 TL promosyon alıyorlar. Bazı bankaların promosyon ödemeleri ise 600 Lira ‘ya kadar ulaşıyor.

Bankalar Emekliler İçin Yarışıyorlar

Hem emekli maaşı yeni bağlanan yeni emekliler hem de mevcut emekliler, promosyon ve bayram ikramiyesi ile ek gelir elde ediyorlar. Ayrıca bazı bankalar emekli müşteri getirenlere bankaya kazandırdığı her emekli için 100 TL ödeme de yapıyor. Bazı bankalar ise emeklilerin kalbini çalabilmek için çok özel kampanya ve avantaj paketleri hazırlıyorlar.

Emeklilere özel bu avantajlar içerisinde faturalarda indirim, eve teslim maaş, ücretsiz havale – EFT, ücretsiz tıbbi danışmanlık ve ambulans, şubede işlem önceliği, krediler ve mevduatta özel faiz oranları gibi imkanlar yer alıyor.

Emeklilerin büyük bir bölümü için önümüzdeki yıl Mart ayında yeni promosyon dönemi başlayacağı için bankalar arasındaki yarışın iyice kızışacağını tahmin etmek zor değil. Finans piyasalarında yeni promosyon döneminde promosyon tutarının 700 Lira -800 Lira aralığına kadar çıkabileceği, hatta taahhüt süresinin 4 yıla uzatılıp bayram ikramiyesi gibi 1000 Lira promosyon ödemesi yapılabileceği konuşuluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir