BankPozitif'ten Rehinsiz Taşıt Kredisi

 
.
BankPozitif ihtiyaç sahiplerini yeni kredi kolaylıkları sağlamaya devam ediyor. BankPozitif‘in yeni kredi ürünü Rehinsiz Taşıt Kredisi Kampanyası ile hiçbir masraf ödemeden, rehin ve ipotekle uğraşmadan hatta kasko zorunluluğu bile olmadan Masrafsız Taşıt Kredisi kullanabiliyorsunuz. Ayda sadece % 0,89’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabileceğiniz kampanya kapsamında 48 aya kadar da vade seçeneği bulunuyor…
.
BankPozitif Rehinsiz Taşıt Kredisi ile artık araba almak da çok kolay… Yeni yılda yepyeni bir otomobiliniz olmasını istiyorsanız siz de BankPozitif Rehinsiz Araba Kredisi kullanarak zahmetsizce hayallerinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Kampanya kapsamında 48 ay vade ile 30.000 TL Taşıt Kredisi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 845,54 TL olarak gerçekleşiyor. Kredi kampanyası dahilinde satın alacağınız araç için peşinat da vermeniz gerekmiyor.. Kullanacağınız 30.000 TL kredi ile dilediğiniz bir arabayı satın alabiliyorsunuz.
.
BankPozitif Rehinsiz Taşıt Kredisi Kampanyasına buradan kısa bir kredi başvuru formu doldurarak başvurabilir, istediğiniz arabaya hemen sahip olabilirsiniz.
.

BankPozitif Rehinsiz Taşıt Kredisi’ne Buşvurmak İçin Buraya Tıklayın …

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir