Bayram Kredisi Fırsatları Devam Ediyor

Bayram Kredisi Fırsatları Devam Ediyor

Pek çok bankanın bayrama özel faiz oranları ve ödeme koşulları ile hazırlamış olduğu cazip kredi kampanyalarından bir kısmı Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek.. Hala kredi çekmemiş ama uygun koşullarla kredi kullanmak isteyenler için ay sonuna kadar yararlanabilecekleri kredi kampanyalarını araştırdık…
.
Cazip Kredi avantajlarından faydalanmak için seçeneklerinizden biri İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi.. İş Bankası’nın % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullandırdığı Bayram Kredisi bugün mesai bitimine kadar devam edecek.. Kampanya ile 36 aya varan vadelerle 50.000 Lira’ya kadar kredi kullanılabiliyor.
.
Vakıfbank‘ın biri var halinden anlayan sloganı ile kullanıma sunduğu Bayram Kredisi Kampanyası da bu ay sonuna kadar kullanımda olacak. Kredi çekmek isteyenler bu ay sonuna kadar Vakıfbank Bayram Kredisi‘nden yararlanarak 36 aya kadar vade ile Elli Bin Lira’ya kadar kredi çekebilirler.
.
Halkbank’ın Erken Gelen Bayram Kredisi olarak duyurduğu kampanya da bu ay sonuna kadar uygun koşullarla kredi kullanabileceğiniz cazip kredi seçeneklerinden.. Halkbank Bayram Kredisi de ayda % 0,99 ‘dan başlayan faizlerle kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir