Bayrama Ozel Bireysel Ihtiyac Kredisi

Bayrama Ozel Bireysel Ihtiyac Kredisi
Yapı Kredi Bankasının bayrama özel sunduğu bireysel ihtiyaç kredisi cazip şartları ile değerlendirilmeye değer bir teklif. Eğer sizde kredi kullanmayı düşünüyorsanız bu seçeneği de göz ardı etmeyin.

Özellikleri nelerdir?
*Bayrama özel Bireysel İhtiyaç Kredisi’ni, 10-29 Eylül tarihleri arasında, 1-36 ay vadede 10.000-YTL’ye kadar % 1,59 faiz oranı ile kullanabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi’nden belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelire sahip olan herkes yararlanabilir. İster YTL, ister dövize endeksli olarak kullanabileceğiniz Bireysel İhtiyaç Kredisi, kefalet karşılığı kullandırılır; kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.

Aldığınız krediyi, 1 aydan 48 aya varan vadelerle, bütçenizin elverdiği ödeme aralıklarıyla, zorlamadan geri ödeyebilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?
Bireysel İhtiyaç Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?
Bireysel İhtiyaç Krediniz, bankamıza başvurmanız halinde, en kısa sürede sonuçlandırılır.

Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)
(Başvuru sahibi ve varsa kefilin) nüfus cüzdanı/ehliyet/pasaport fotokopisi
(Başvuru sahibi ve varsa kefilin) gelir belgesi
Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

3 Comments

  1. ben almanya vatandaşıyım kredi cekmek istiyorum eşim türkiyede ben emekliyim 780 euro maaş alıorum 35 milyar kredi cekmek istiyorum eşim türkiyede iskenderunda 537438**** ona evrak yollayarak olurmu

    1. Merhaba Melek Hanım;
      Krediyi eşiniz ya da kendi adınıza mı çekeceğiniz konusunda bir bilgi vermemişsiniz. Ayrıca çifte vatandaş mı yoksa sadece Alman vatandaşımısınız? Bu eksik bilgilerle size çok sağlıklı bir bilgi veremeyeceğimizden lütfen detaylı olarak bize konuyu anlatınız.

  2. ben türk vatandasiyim ama almanya da kaliyorum türkiyeden kredi cekmek istiyorum birinci sorum acaba kredi cekme gibi bir durumum olabilirmi???? ikinci sorum ve neler lazim kredi basvurusu yapabilmek icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir