Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş Malkara Muhtarlar Derneğinin Düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeğine Katıldı

Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş Malkara Muhtarlar Derneğinin Düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeğine Katıldı

Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş,  8 Ocak 2022 Cumartesi akşamı saat 19.00’da Malkara Muhtarlar Derneğinin By Mangal’da düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeğine katıldı.

 

Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeğine; Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen İsmail Erdoğan, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, Malkara Belediye Meclis Üyesi Ahmet Tezcan, Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme ve mahalle muhtarları katıldı.

 

            Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’e, Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş’a, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner’e, Malkara Belediye Meclis Üyesi Ahmet Tezcan’a ve mahalle muhtarlarına Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeğine katıldıkları için teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Seda Akbay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat