Belediye Çalışanlarına Uygun Kredi Denizbank'ta

 
.
Denizbank sahip olduğu finansal vizyonu ile herkese özel kredi ve bankacılık çözümleri sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir çok meslek grubu ve sektöre özek kredi ve bankacılık hizmetleri kampanyası düzenleyen Denizbank şimdi de Belediye Çalışanlarına Özel bankacılık hizmetleri sunuyor.
.
Kampanya kapsamında tüm belediye çalışanlarına tatil, evlilik, sağlık, ev eşyası, eğitim, elektronik eşya gibi aklımıza gelmeyecek her türlü ihtiyaçları için Denizbank Taksitli İhtiyaç Kredisi kullandırılıyor. Üstelik Belediye Çalışanlarına Özel faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile…
.
Ayrıca Belediye Çalışanlarının araba sahibi ya da ev sahibi olma hayalleri de Denizbank ile gerçekleşiyor. Denizbank Mortgege Kredisi ve Denizbank Taşıt Kredisi de yine Belediye Çalışanlarına Özel faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile Belediye Personellerine kullandırılabiliyor.
.
Yine kampanya dahilinde tüm Belediye Çalışanlarına hesaplarında para olmadığında da para çekebilecekleri Kurtaran Hesap ve Belediye Personellerine özel yüksek faizli Vadeli Mevduat Hesap imkanı da sunuluyor.
.
Denizbank’ın Belediye Çalışanlarına Özel olarak düzenlemiş olduğu bu çok özel kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz Denizbank şubelerini ziyaret ederek daha detaylı bilgilere sahip olabilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir