Beren Saat'in Müslüman mısın Sorusuna Yanıtı Şok Etti

Beren Saat'in Müslüman mısın Sorusuna Yanıtı Şok Etti

Beren Saat’in yurt dışında da hatırı sayılır miktarda hayranı olduğunu bilmeyen yoktur. Yabancı hayranları Beren Saat’i tüm sosyal medya hesaplarından sıkı takibe almış durumda. Tüm resimlerine beğeniler yağıyor, övgülerle dolu mesajların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Beren Saat’in İnstagram hesabından yapmış olduğu paylaşıma hayranlarından yorum yağdı. Bir hayranının “Müslüman mısın?” sorusuna verdiği cevap ise merak konusu oldu.

Beren Saat’in Müslüman mısın Sorusuna Yanıtı

Yabancı bir hayranının “Müslüman mısın” sorusuna “Evet Müslüman Doğdum” cevabını veren Beren Saat’in neden böyle bir cevap verdiği ise merak konusu oldu. Beren Saat’in paylaştığı bikinili bir fotoğrafa yabancı uyruklu bir takipçisinin “Is she Muslim? “O müslüman mı?” yani müslüman mısın anlamındaki yoruma soruya,”Evet, Müslüman doğdum, seküler ve bağımsız bir kadınım. Tanıştığıma memnun oldum” diye cevap verdi.
İşte Beren Saat’in verdiği o cevap;

İddialara Cevap Niteliğinde Birlikte Tatil

Beren Saat ile Kenan Doğulu, çifti ayrılık haberlerinden sonra iddialara cevap niteliğinde birlikte tatile çıkmıştı. Tatildeki güzel oyuncu Beren Saat ise sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı.

Arapların Yoğun İlgisi Var

Türk dizi sektörünün tüm dünyada adını söz ettirmesi ve pek çok ülkeye Türk dizilerinin satılmasının da etkisi ile pek çok ülkede dizileri yayınlanan Beren Saat pek çok yabancı hayrana da sahip. Oynadığı dizilerle yurt dışında çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Beren Saat’in takipçileri arasında Araplar yoğunlukta.  Saat’in sosyal medya hesaplarında Arap hayranınlarının mesajlarının yoğunluğu dikkat çekiyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir