Bilkent ve Sabancı Üniversitesi İçin MBA ve Executive MBA Kredisi

 
.
Akbank üniversitelerle işbirliği yaparak öğrencilere destek sunmaya devam ediyor. Son olarak Akbank Bilkent Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi ile işbirliği yaparak bu üniversitelerde MBA ve Executive MBA yapmak isteyenler için özel bir kredi kampanyası hazırladı.
.
Bilkent Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi MBA  “Master of Business Administration”MBA yüksek lisans derecesine karşılık gelen bir yöneticilik eğitim programıdır) ve Executive MBA katılımcılarına özel olarak düzenlenen kampanya dahilinde tüm okul ücreti ya da ihtiyacınız olan tutarı kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kullanmış olduğunuz kredinin ilk 8 ayında geri ödeme yapmamayı tercih edeilirken aynı zamanda ilk aylarda düşük ödemeler yaparak ödemelerinizi de rahatlatabiliyorsunuz. Ayrıca kampanyaya özel ayda % 0,89 ‘dan başlayan faiz oranları ile…
.
Akbank’ın Sabancı Üniversitesine Özel olarak düzenlemiş olduğu MBA ve Executive MBA Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için Sabancı Üniversitesi Executive MBA tanıtım ofisini ya da Akbank Sabancı Üniversitesi şubesini,  yine Akbank’ın Bilkent Üniversitesine Özel olarak düzenlemiş olduğu MBA ve Executive MBA Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için Bilkent Üniversitesi Executive MBA tanıtım ofisini ya da Akbank Bilkent Üniversitesi şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda bulunduğunuz ilde BankPozitif şubesi varsa kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir