Binali Yıldırım’dan İstanbullulara Önemli Müjdeler

Binali Yıldırım’dan İstanbullulara Önemli Müjdeler

İstanbul’da seçimlerin yenilenmesi kararının ardından seçim yarışı yeniden başladı. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım bugün yapmış olduğu açıklamalar ile İstanbullulara pek çok müjde verdi.. İstanbul için gece gündüz çalışacaklarını belirten ve yeni müjdeli haberler için de sinyaller veren Binali Yıldırım’dan İstanbullulara önemli müjdeler geldi..

Binali Yıldırım’dan İstanbullulara Önemli Müjdeler

İstanbul’da başkanlık yarışı kızışıyor. Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul’a ilişkin vaatleri devam ederken Ak Parti’nin adayı ve eski Başbakan Binali Yıldırım yeni vaatleri ile adeta meydan okudu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yıldırım, ” İstanbullulara müjdeli haber: Daha önce söz verdiğimiz gibi; kişi sayısı daha fazla olan hanelerde daha çok indirim olmak üzere, su tüketiminde aylık ortalama % 40 indirim yapılacak. Öğrenci Akbil’i aylık 85 TL ‘den 40 TL ‘ye düşürülecek. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

İşte O Mesaj;

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir