Birkaç Tıkla Denizbank Kredin Hesabında

Birkaç Tıkla Denizbank Kredin Hesabında

Denizbank Kredinamik adını verdiği yeni kredi kampanyası ile en hızlı ve kolay kredi kullanmanın avantajını sizlere de yaşatacak.. Denizbank Kredinamik ile internet üzerinden birkaç tıkla kredi başvurunuzu ve kullanımınızı tamamlayabilir, kredinizi anında hesabınıza transfer edebilirsiniz. Üstelik 55.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün…

.

İnternet üzerinden ( cep telefonu, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile) ya da SMS ile yapacağınız kredi başvuruları Denizbank tarafından anında değerlendirilerek cep telefonunuza onay mesajı gönderiliyor. Onay mesajını almanızın ardından ise siz hemen İnternet Bankacılığı şubesine giriş yaparak kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. İnternet Bankacılığı şubesinde Krediler menüsü altındaki Kredi Kullandırım menüsünden kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. Kredi kullanımı için bankaya gitmenizde gerek kalmadığı gibi evrak imzamalak ya da evrak tamamlamak gibi prosedürlerle de uğraşmıyorsunuz…

.

Denizbank Kredinamik ile 36 aya kadar vade ile 55.000 Lira’ya kadar kredi kullanabilmeniz mümkün.. Banka bu kampanya için aylık faiz oranlarını % 1,55 – % 1,59 aralığında belirlemiş.. Kampanyada 36 ay taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi kullanıldığında aylık kredi taksitlerinizin 387 TL olacağını görebiliyoruz.

.

Denizbank’ın internet üzerinden hızlı ve kolay kredi kullandıracağı Kredinamik Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Denizbank şubelerinden ulaşabilir ya da tüm Denizbank Kredileri hakkında merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

.

 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

3 Comments

    1. Merhaba Ufuk Ceylan;
      Bize aylık gelirinizi, kredi notunuzu ve ne kadar kredi kullanmak istediğinizi yazar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir