Bizim Köyün Şarkısı, Filmi Beyaz Perdeye Geliyor!

Bizim Köyün Şarkısı, Filmi Beyaz Perdeye Geliyor!

Gişedeki hareketlilik tüm hızıyla devam ederken, yeni bir Türk filmi daha beyaz perdede izleyicisyle buluşmaya hazırlanıyor. BKM Mutfak yapımı, Bizim Köyün Şarkısı adlı sinema filmi, 30 Mart’ta vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor.

GENÇ YETENEKLER İZLEYİCİ KARŞISINDA

BKM Mutfak bu projesinde, çoğunlukla ‘Güldüy Güldüy’ adlı komedi şovundan tanıdığımız genç yeteneklerine yer verecek. Fragmanı da yayınlanan Bizim Köyün Şarkısı filmi, şimdiden izleyicileri meraklandırmayı başarmış durumda.
Bir aile filmi hüviyetinde izleyicilerin karşısına çıkacak film, şehirden uzak bir taşra hayatını konu ediniyor. Aynı zamanda film tema olarak da dostluğun önemini ve inanmışlık yolundaki hayallerin nasıl gerçeğe dönüşeceği hakkında bir kimlikle izleyicisyle buluşacak. BKM Mutfak cephesinde de, çocuklardan kaynaklı bir film olduğundan ötürü heyecanlı ve bir o kadar meraklı bir bekleyiş hakim. Tuğçe Soysop’un yönetmenlik sandalyesinde oturduğu film için şimdiden ilgi büyük gibi gözüküyor.
Aynı zamanda güzel bir bahar filmi olacağa benzeyen Bizim Köyün Şarkısı için, BKM Mutfak tarafından da gişede hatrı sayılır bir hedef bekleniyor.

DOSTLUĞU ANLATACAK

Filmin ana karakteri olarak beyaz perdede Çınar’ı görecek olan izleyici, müzik tutkunu bir çocuğun katılacağı müzik yarışması ile ilgili heyecanı ve bu bekleyişinin aksine babasının kararıyla köy hayatıyla tanışmasındaki yaşadıklarını da izleyebilecek. Kız kardeşi Zeynep ile köydeki yeni hayatlarına dair adaptasyon süreci içerisindeki kurduğu ilişkileri ayrıntılarıyla göreceğimiz Bizim Köyün Şarkısı filmi için, dostluk duygularını ve çocukların dünyaya temel bakış açısındaki saflığı işlemesi de seyirciyi beyaz perdeye çekmek adına önemli bir koz olarak kullanılacak.
Yine BKM Mutfak’ın lokomotif ekibi olan Güldür Güldür Show ekibi, Bizim Köyün Şarkısı filmi için senaryoyu ele almış durumda. Kuşkusuz Güldür Güldür Show’a tatlı ve sevimli bir alternatif olarak izleyicisiyle buluşan Güldüy Güldüy Show ekibinin beyaz perde de kendisinden beklenileni rahatlıkla verebileceği aşikar.
Aynı zamanda sinemaya daha fazla çocuk seyirci çekip, çocukların beyaz perdeyle daha erken tanışmasına katkıda bulunacak olan Bizim Köyün Şarkısı filmi, şimdiden genç yetenekleriyle adından söz ettirmeyi başardı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir