Bonus Card Opet Bonus Kampanyası

 
.
Bonus Card 10 adet banka ile işbirliği yaparak Bonus ailesini hızla büyütürken bu başarılı işbirliğinin getirdiği güçle kampanyalarına da son hızla devam ediyor. Akaryakıt alışverişlerinizde de bol bol bonus kazanabilmeniz için Opet ile yeni bir kampanya hazırlayan Bonus Card; Bonus üyesi Opet istasyonlarında 4 kez 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapanlara 30 TL Bonus kazandırıyor. Kampanyaya katılmak isteyen Bonus Card sahipleri OPET yazıp 3340’a SMS gönderebilirler.
.
Bonus Card’ın Opet Kampanyası için hazırlamış olduğu Gülse Birsel’li reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz. “Aması maması yok bu kampanya kaçmaz Memeeet” ve “Meğer karşının aksisiymiş” sloganlarını hepiniz hatırlayacaksınız.
.

.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda bulunduğunuz ilde BankPozitif şubesi varsa kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir